ana sayfa duygulu sözler


2020 yeni Sözler

Yeni sözler en yeni mesajlar 2020 yılı için çok yeni sözler ve mesajlar.

Dün Gece Sen Uyurken Kızıla Boyadım Denizleri, Uçurumdan Attım Sessizliği, Haber Saldım Rüzgarlara, Fısıldasınlar Seni Ne Çok Sevdiğimi Ve Özlediğimi...

Yoruldum Her Bulduğum Yerde Seni Kaybetmekten.

Seni Seviyorum; Elini Kalbimin Üzerinde Hissettiğim Zaman, Üzüntülerimi Alıp Onların Yerine Şimdiye Kadar Kimsenin Başaramadığı O Sıcaklığı Koymayı Başardığın İçin...

Bir Yabancı Gibi Durma Karşımda Hani Sevdiğindim Bildin Mi Beni Erirdi Yüreğin Bir Bakışımla Tutup Bir Kalemde Sildin Mi Beni?unuttu Dediler Senin İsmini,unuttu Diyorlar Senin Sesini,ateşler İçine Atıp Sevgimi Yaktın Mı Sevgilim Yaktın Mı Beni?

Yatağını Gül Yapraklarıyla, Rüyalarını Papatyalarla Süsledim, Üzerini Sevgimle Örttüm Tüm Kabuslarını Da Ben Aldım Ki Sen Rahat Uyu Birtanem!

Uykudan Uyanınca İnsanı Uyandığına Pişman Eden, Geri Dönmek İsteyip De Dönemeyince Çaresizlikten Delirten, Hayatta Bir Defa Görülebilen Harika Bir Rüyasın! O Kadar Güzelsin Ki Yüzüne Bakamıyorum. Titriyor Ellerim, Ellerini Tutamıyorum. Dolanıp Sarmak Geliyor İçimden, Saramıyorum. Öylesine Bağlanmışım Ki, Sensiz Duramıyorum. Seni Çok Seviyorum?

Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Yapamam Sevgisiz Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Kalamam Kimsesiz

Seni Dünler İçin Sevmedim, Dünler Yaşanıp Bitti, Seni Bugünler İçinde Sevmedim Bugünlerde Bitecek.seni Yarınlar İçin Sevdim Çünkü Yarınlar Hiç Bitmeyecek

Özlediğimi Bil Heran Hiçbir Şey Seni Sevmek Gibi Değil

Sen Benim İncimdin. Parıldayan Masum Güzelliğinle Seni Sarp Kayalıklardan Tırnaklarımla Kazıdığım Bir İştiridyede Bulmuştum. Ve Bir Daha Kaybetmeyeyim Diye Kalbimin Derinliklerine Gömdüm.

Ben Seni Deli Gibi Sevdim, Sen Beni Deliyim Diye Sevmedin.

Kaç Kadeh Kırıldı Sarhoş Gönlümde Bir Türlü Kendimi Avutamadım, Kaç Gece Ağladım Böyle Gizlice Ne Yaptımsa Seni Unutamadım

Her Zaman J Hayata, Juçuk Saç, Jmeyi Benimse, Jerek Yasa,junç Düşecek Kadar Çok J, Çünkü Bu Dünyada Senin Bir Jusun İçin Yaşayan Biri Var.

Bir An Buruk Bir Acı Saplanırsa Yüreğine, Gözlerin Zamansız Takılırsa, Kulakların Zamansız Deli Gibi Çınlarsa Bil Ki Bir Yerlerde Özlemişsindir Beni?

Aşkım Yatağın, Sevgim Yorganın, Yüreğim Yastığın Olsun İyi Uyu Bir Tanem.

Yeryüzünde Biten Her Aşk İçin Gökyüzünde Bir Melek Ağlar.

İçine Düşen Her Hüzün Damlası Sana Seni Ne Kadar Çok Sevdiğimi Hatırlatsın.

Bana Dünya Yuvarlaktır Dedin Dediğin Doğruysa Neden Geri Dönmedin.

Bir Gün Sevgilim Sordu Aşk Nedir Diye... Biraz Zaman İstedim Düşüneyim Diye, Ertesi Gün Gördüm Onu Bir Başkası İle, Kulağına Fısıldadım Aşk Izdıraptır Diye.

Bir İnsanı Sevmek Onunla Yaslanmayı Kabul Etmek Demektir Benim İçin. Ben Seni Seviyorum Ve Bir Ömür Boyu Seninle Olmak İstiyorum.

Ne İnsanlar Tanıdım Yıldızlar Gibiydiler, Hepsi Göklerdeydi Parlıyordu. Ama Ben Seni, Güneşi Seçtim. Ve Bir Güneş İçin Bin Yıldızdan Vazgeçtim.

Ne Seni Unutturacak Kadar Zaman Geçecek Ne De Geçen Zaman Seni Unutturmaya Yetecek Bırakıp Gitsen De Unuturum Sanma Zaman Alışmayı Öğretir Unutmayı Asla.

Birgün Dudakların Kurursa Okyanusu Getiririm Sana Akşam Ayazında Titrersen Güneşi Getiririm Sana

1 2 3 4 5 Son 
Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi