ana sayfa duygulu sözler


Twitter Sözleri

Twitter sözleri twitter mesajları en güzel twitler, twittere yazılacak kısa sms sözleri

Bir Seni Unutmadım Yıllardır Bir De Ben Ağlarken Gitiğini..dayanamam İnan Dayanamam Buna Unutamam Bir An Dokunamam Sana Harcanırım Uğruna Aldırmadan Zaman Diyemem Dilim Varmaz Diyemem Elveda....

Mutlu Olmayı Biliyorsan, Sevmeyi Bileceksin Gerçekten Seviyorsan, Ömrünü Vereceksin.

Onun Güzelliğini Herkes Görüyorsa O Bence Az Güzeldir. Herkes Biliyorsa O Bence Hiç Güzel Değildir. Onun Güzelliğini Yalnız Ben Görüyorsam Bu Sevgidir. Onun Güzelliğini Yalnız Ben Biliyorsam Bu Aşktır. Hiç Kimse Bilmiyorsa Bu Yanlızlıktır.

Zaman Geçtikçe Daha Çok Bağlanıyorum Sana, Bir Gün Bir Yerde Bir Şekilde Yollarımızın Ayrılacağını Bilsemde, Nerede Olduğunu Öğrenmesemde, Yaşayacaksın Hep İçimde.

Hayatta Hiçbir Şey İlk Aşkın Yerini Tutamaz İnsan Sevse Bile O İlk Aşk Hiç Unutulmaz.

Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer.

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum.

Hayata Niye Geldim Diye Düşünmeye Başlamıştım. 21' İmden Sonra Seninle Tanısınca Anladım Dünyaya Geliş Sebebimi.

Neyin Bildin Ki Değerini Benimkini Bileceksin Bunu Da Tabi Mahvedeceksin...

Nasıl Ki Uzaktaki Yıldız Parlak Gelirse İnsana, Uzakta Olduğun İçin Tutkunum Sana! Hani En Güzel Aşklar İmkansız Gelir Ya İnsana, İmkansız Olduğun İçin Tutkunum Sana?

Hep Kalanlara Gidenleri Kattım! Bir Gün Yerine Geçemediler. O Kalanlara Gidenleri Kattım Yine De Bir Tane ?sen? Edemediler. Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım, Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım, Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım. An Gelir İnsan Gülerken Ağlarmış. Gözyaşları Sel Olup Kalbine Akarmış? Seni Çok Seviyor Ve Özlüyorum. Bu Güzel Aşkımıza Nokta Koyma, Sana Kucak Dolusu Virgül Getiriyorum?

Yarınlar Hep Güzel Olacak Derler Oysa Bugünlerde Dünlerin Yarını Değilmi.

Maviler Giyer Bulut Olurum, Yeşiller Giyer Bahar Olurum, Bakarsın Bir Gün Beyazlar Giyer Senin Olurum.

Bir Yağmur Damlası Seni Seviyorum Anlamı Taşısaydı Ve Sen Bana Seni Ne Kadar Sevdiğimi Soracak Olsaydın, İnan Ki Birtanem Her Gün Yağmur Yağardı.

Eğer Gönlün Bir Sevgi Ararsa Kalbimi Sokup Getiririm Sana

Bir Demet Gül Vermek İsterim Sana. Güllerden Güzelsin Aslında. Gulu Bir Gün, Seni Sonsuza Dek Seviyorum.

Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Seni Sevdiğim Kadar Yaşasaydım; Olumsuzluğun Adını Aşk Koyardım.

Gitme Kal Yalan Söyledim Doğru Değil Ayrılığa Daha Hiç Hazır Değilim Aramızda Yaşanacak Yarım Kalan Birşeyler Var Gitme Dur Daha Şimdiden Deliler Gibi Özledimm

Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer.

İlk Görüşte Aşka İnanırmışın? Yoksa Dışarı Çıkıp Tekrar Mı Gireyim.

Zaman Geçtikçe Daha Çok Bağlanıyorum Sana, Bir Gün Bir Yerde Bir Şekilde Yollarımızın Ayrılacağını Bilsemde, Nerede Olduğunu Öğrenmesemde, Yaşayacaksın Hep İçimde.

Aşka Meyli Olmayan Kanatsız Kuş Gibidir. Vah Ona!!...

1 2 3 4 5 Son 
Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi