ana sayfa duygulu sözler


Özel Sözler

özel sözler ve özel mesajlar kategorisi altında yep yeni özel sözler hazırladık.

Gözleri Uzaklıklar Değil, Bazen De Göze Alamadığımız Yakınlıklar Acıtır.

Bulutlara Yükledim Hasretimi, Rüzgarlarla Yolladım Sevgimi, Yağmurlar Yağdırdım Gözyaşlarımla Küçük Melekler Gönderdim Seni Öpmeye! Geldiler Mi?

Kimileri Vardır Aşkın En Yücesine Layıktır, Kimileri Vardır Aşkın En Yücesini Versen De Aşağılıktır

Yardım Etmek Mi İstiyorsun? O Zaman Dinle; Yasama Sevinci Getir Bana Çokça Olsun Çabuk Tükenmeyenlerinden. İhtiyacım Var Bu Ara Unutmak Üzereyim Mutluluğu, Unuttum Sıcak Bir Çayın Tadını, Esen Rüzgarın Serinliğini, Hadi Durma Öyle Hatıralarımı Canlandır, İyi Olanları?

Gözlerin Gözlerimde, Ellerin Ellerimde, Aşkın İçimde Ve Ruhun Bedenimde Olduğu Sürece Seni Çok Sevmeye Devam Edeceğim...

Hüsranı Bir Tek Yerde Kabul Ediyorum, Yaşamak Varken Yaşayamamış Olmakta.

Seni Ve Sensizliği Düşündükçe, Esen Rüzgarların Ardından Yağan Yağmurlar Gibi Sana Ve Sensizliğe Ağlamak İstiyorum.

Seni Yıldızlara Benzetiyorum Onlar Kadar Uzak Onlar Kadar Erişilmezsin Ama Bir Farkın Var Onlar Bin Tane Sen Bir Tanesin.

Sen Var Ya Sen Aynı Sigaram Gibisin. Dumanı Gözlerin? Kulu Dudakların... Yalnız Aranızda Bir Fark Var Sigaramı Ben, Beni İse Sen Yakıyorsun...

Sensizliği Buzlara Yazdım; Güneşte Erişin Diye. Hasreti Sahile Yazdım; Dalgalar Götürsün Diye. Adını Kalbime Yazdım; Birlikte Gömülsün Diye...

Eğer Seni Nasıl Ve Ne Kadar Sevdiğimi Öğrenmek İstiyorsan Bana Yeni Bir Dil Bulmalısın, Çünkü Sana Olan Sevgimi Anlatmak İçin Kelime Bulamıyorum.

Sen Dünyaya Sürgün Bir Meleksin Ve Ben Seni O Kadar Çok Seveceğim Ki Bir Daha Cennetine Geri Dönmek İstemeyeceksin...

Hani Gözler Vardır Sözleri Anlatır, Hani Sözler Vardır Gözleri Anlatır, Bir De Aşk Vardır Seni Anlatır...

İskelemin Ayağındaki Balıklar Getirdi Haberini, Dediler Ki "bir Denizkizi Haber Uçurdu Sana" İnanamadım, Gökyüzüne Baktım; Martılar Gülümsedi Bana! Sana Olan Sevgim İçimde Önce Bir Su Birikintisi, Sonra Gol Oldu, Daha Sonra Denize Dönüştü, Şu Anda Okyanus, İçime Siğmiyor.

Bugün Yeni Bir Meyhane Keşfettim Mezarlığın Karşısında. Bir Gün Beni Arar Da Bulamazsan Ya Meyhanedeyim Ya Da Tam Karşısında.

Sevgi Basittir, Karmaşık Olan Bizleriz. Sevgi Güven Verir, İnsanlar Aldatır. Sevgiye Her Zaman Güvenilir, İnsanlara Asla!..

Eğer Seni Nasıl Ve Ne Kadar Sevdiğimi Öğrenmek İstiyorsan Bana Yeni Bir Dil Bulmalısın, Çünkü Sana Olan Sevgimi Anlatmak İçin Kelime Bulamıyorum.

Gençliğine Güvenip Erken Derken Belki Elveda Bile Diyemezsin Giderken.

Mutlu Olmayı Biliyorsan, Sevmeyi Bileceksin Gerçekten Seviyorsan, Ömrünü Vereceksin.

Bir Güneşe Bir De Sana Bakamam Bir Ateşi Bir Elini Tutamam Bir Nefessiz Bir De Sensiz Kalamam Çöllerde Şu Gibi Özledim Seni Kutupta Yaz Gibi Özledim Seni

Yıllar Geçse De Üstünden...bu Kalp Seni Unutur Mu?...

Onun Güzelliğini Herkes Görüyorsa O Bence Az Güzeldir. Herkes Biliyorsa O Bence Hiç Güzel Değildir. Onun Güzelliğini Yalnız Ben Görüyorsam Bu Sevgidir. Onun Güzelliğini Yalnız Ben Biliyorsam Bu Aşktır. Hiç Kimse Bilmiyorsa Bu Yanlızlıktır.

Ne Zaman Ayrılık Saati Gelse İçimdeki Güllerin Boynu Bükük Bir Zaman Kalırım Öylece Neden Sonra Gittiğini Anlarım İçimde Güller Ağlar Ben Ağlarım.

1 2 3 4 5 Son 
Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi