ana sayfa duygulu sözler


Manalı Sözler

Sizler için manalı sözler manası büyük sözlerden derlenmiş manalı mesajlar.

SEN GÜNEŞİN DOĞDUĞU, KARANLIĞIN BİTTİĞİ YERDESİN SEN HEP KALBİMDE YATAN TEK SEVGİLİMSİN...

BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİR GÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM.

SENİ GÜNDE BİR DEFA DÜŞÜNÜYORUM O DA 24 SAATİME MALOLUYOR.

İ LOVE YOUR EYES ÇÜNKÜ ONLAR VERY NİCE, BİRKERECİK LOOK AT ME ONDAN SONRA DÖN´T FORGET ME, KALBİM TİC TAÇ FOR YOU BECAUSE İ LOVE YOU!

SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN, O DA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.

ALLAH GÜCÜ ERKEĞE, GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ... NE VAR Kİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ, GÜZELLİĞE YENİLMİŞ...

YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA, RÜYALARINI PAPATYALARLA SÜSLEDİM, ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINI DA BEN ALDIM Kİ SEN RAHAT UYU BİRTANEM!

BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA!

RÜZGAR ALABİLDİĞİNE HIRÇIN,YAĞMUR ALABİLDİĞİNE İNATÇI, YÜREĞİN İSE ONLARA İNAT SANKİ BİR LİMAN... TIPKI GÖZLERİNDEKİ HUZUR GİBİ...

BİR GÜN SEVGİLİM SORDU AŞK NEDİR DİYE... BİRAZ ZAMAN İSTEDİM DÜŞÜNEYİM DİYE, ERTESİ GÜN GÖRDÜM ONU BİR BAŞKASI İLE, KULAĞINA FISILDADIM AŞK IZDIRAPTIR DİYE.

HER YAĞMUR BİR GÖK BULUR HER YEŞİL BİR DAL HER DENİZ BİR MARTI HER DOĞAN GÜNEŞ KUYTU BULUT KENDİNE AMA BEN SENDEN BAŞKA SEN BULAMAMKİ.

SEN DELİ BİR YAĞMURSUN VE BENSE O DELİ YAĞMURA HASRET KALMIŞ BİR AVUÇ TOPRAK...

BİR YUDUM SEVGİ KOSKOCA BİR OKYANUSA BEDELDİR. ŞİMDİ UZAKLARDA SENİN BİR YUDUM SEVGİNE HASRETİM SEVGİLİM. SENİ HASRETİMİ TÜKETİRCESİNE KUCAKLIYORUM...

ÖNCE DÜŞTÜĞÜMDE KALKMAYI, SONRA ALEVE DOKUNDUĞUMDA ACIYI, SEVMEYİ ÖĞRENDİM, SEVİLMEYİ HER ŞEYİ ÖĞRENDİM DE YALNIZ SENİ UNUTMAYI ÖĞRENEMEDİM!

NASIL Kİ UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİRSE İNSANA, UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA! HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA, İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA…

GÜNEŞİN DOĞDUĞU DA BİR GERÇEK BATTIĞI DA... KALBİMİN ATTIĞI DA BİR GERÇEK, GÜNÜN BİTTİĞİ DE.. NE ÇIKAR TÜM GERÇEKLERİ SAYSAK TEK TEK. SENİ SEVİYORUM YA, İŞTE O EN BÜYÜK GERÇEK...

İÇİNE DÜŞEN HER HÜZÜN DAMLASI SANA SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ HATIRLATSIN.

SENİ SEVDİĞİM KADAR YAŞASAYDIM; OLUMSUZLUĞUN ADINI AŞK KOYARDIM...

SENİ NE KADAR MI SEVİYORUM? KİMSENİN SENİ SEVEMEYECEĞİ VE KİMSEYİ SEVEMEYECEĞİM KADAR...

1 2 3 4 5 Son


Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi