Kategori: Duygularım

Sevgiliyi Etkileyen sözler

Sevgiliye etkileyici sözler, sevgiliyi etkileyen sözler, kız arkadaşa iyi sözler, sevdiğim kıza damar sözler bulunuyor. Yalnız Kalacagımı Bile Bile bağlanır Oldum Gülüşüne. Sevmek, sevdiğin kişiyle birlikte olmak değildir unutma. Çünkü ask onunla yaşamak değil, onu yaşamaktır aslında. gönlümün söyledigini dilim söylemez, dilimin söyledigine gönlüm yetmez Aşk herşeyse güzelim seni bana beklerim BaZen KocA BiR Şehri… Devamı.. »

Eşim için sözler

En anlamlı bakış, bir çift ıslak gözde saklıdır. Çok şey anlatır çünkü dil bağlanır, yürek konuşur sevgili eşim. Kalbinle sevdiğini, Aklınla silemezsin karıcığım. Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getirceğine inandığım içindir. Bazı günler uyumadım uyuyamadım. Sabahı bekledim geceler boyu. Gözlerim özlese de taze uykuyu , Uyumadım, bekledim, seni bekledim. Ne doğan güneşten beklentim, ne… Devamı.. »

Bir kıza söylenecek sözler

Bana Kalsa Gökyüzündeki Tüm Yıldızlar Yerine Bütün İnsanlara Senin Gözlerinde Işıldayan Bir Çift Yıldız Gönderirdim Unut Benden Kalan Ne Varsa Unutmak Tesellidir Yalnızlığın Güneşi Bir Kadeh Şarap Gibi İçip İki Damla Gözyaşı Düştü Gülüme, Sonra Kurudu Tuzu Kaldı Geriye, Denizleri Aşıp Aşkıma Yol Aldı Bir Umutla Yeşerip Tekrar Açacak Diye. Aşkım Yatağın, Sevgim Yorganın, Yüreğim… Devamı.. »