ana sayfa duygulu sözler


Güzel Sözler

En güzel sözler'de 5. beşinci sayfadaki sözleri okuyorsunuz.

Sesini Duysam Da Her An Yüzünü Görmek Gibi Değil, Özlediğimi Bil Her An Hiçbir Şey Seni Sevmek Gibi Değil...

O Değilde İnsan Neyi Özlüyor Biliyormusun O Gülüşünü Gözlerini Sesini Herkezi Sana Benzetmeye Başlıyor Hergün Bir Umut İçerisinde Bekliyor Bekliyor Ama Boşuna Çünkü Oda Başkasını Seviyor Hayat Ne Kadar Acımasız Değilmi :)

Yeryüzünde Biten Her Aşk İçin Gökyüzünde Bir Melek Ağlar.

Bir Gün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Sessiz Sedasız Ölüme Gitmek İstersen Yanıma Gelki Sana Sensiz Yaşamanın Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

Yine Sıçrayarak Uyandım Uykumdan, Ağlayasıya Özlemiştim Seni, Bir Özlemki Birikmişti Gözkapaklarımda, Dokünsalar Ağlayacaktım İnan, Neye Yarar Gökyüzünde Güneş, Sen Yokken Yanımda.

Bana Kalsa Gökyüzündeki Tüm Yıldızlar Yerine Bütün İnsanlara Senin Gözlerinde Işıldayan Bir Çift Yıldız Gönderirdim

Bugün Yeni Bir Meyhane Keşfettim Mezarlığın Karşısında. Bir Gün Beni Arar Da Bulamazsan Ya Meyhanedeyim Ya Da Tam Karşısında.

Gözlerin Nehir Kirpiklerin Köprü Olsa, Ben Üzerinden Geçerken İpler Kopsa Ve Düştüğüm Yer Dudakların Olsa.

Bir Yudum Sevgi Koskoca Bir Okyanusa Bedeldir Benim İçin Ve Özellikle De Senin Bir Yudum Sevgine Hasretim Şimdi Uzaklarda Sevgilim. Seni Hasretimi Tüketircesine Kucaklıyor Ve Buseler Yolluyorum Buralardan.. Kalbim Hep Seninle...

Maviler Giyer Bulut Olurum, Yeşiller Giyer Bahar Olurum, Bakarsın Bir Gün Beyazlar Giyer Senin Olurum.

Seni Tanımadan Önce Ben Değildim, Seni Tanıdıktan Sonra Bendeki Bensizliğin Aslında Sensizlik Olduğunu Anladım...

Sana Şarap Vereceğim, İç Ama Sarhoş Olma. Sana Bir Gül Vereceğim, Kokla Ama Soldurma. Sana Kalbimi Vereceğim, Sev Ama İncitme!...

Gözleri Uzaklıklar Değil Bazende Göze Alamadığımız Yakınlıklar Acıtır.

Bazı Aşklar Okyanus Gibidir Görmesen De Sonunun Bir Yerlerde Bittiğini Bilirsin, Okyanuslar Bile Kıskanır Sana Olan Sevgimi. Görmesem De Sonunu Biliyorum, Sonsuza Kadar Bitmeyecek... Seni Seviyorum!

Bir Seni Unutmadım Yıllardır Bir De Ben Ağlarken Gitiğini..dayanamam İnan Dayanamam Buna Unutamam Bir An Dokunamam Sana Harcanırım Uğruna Aldırmadan Zaman Diyemem Dilim Varmaz Diyemem Elveda....

1 2 3 4 5 Son


Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi