ana sayfa duygulu sözler


Güzel Sözler

En güzel sözler'de 4. dördüncü sayfadaki sözleri okuyorsunuz.

Birgün Dudakların Kurursa Okyanusu Getiririm Sana Akşam Ayazında Titrersen Güneşi Getiririm Sana

Yeryüzünde Biten Her Aşk İçin Gökyüzünde Bir Melek Ağlar.

Biliyorsun Her Gökkuşağının Bittiği Yerde Bir Hazine Saklanırmış. Göküşağını Takip Ettim Geçenlerde Sende Bitti... En Değerli Hazinemsin Benim, Canımsın. Sana Doğru Bir Kelebek Uçurdum, Dağları Denizleri Aştı Seni Buldu, Yanağına Ufacık Bir Öpücük Kondur

Yaşamak Özlemsiz, Özlem Sevgisiz, Sevgi Sensiz Olmaz! Unutma Ki Sevmek Daima Beraber Olmak Değil, Sensizken Bile Seninle Olabilmektir... Şimdi Yanında Değilim Belki Ama Özlemim Sevgim Hep Seninle... Seni Seviyorum!

Ne Zaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer, Ne Zaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer.

Neyleyim Sen Yoksan Eğer Dünyanın Servetini, Neyleyim Sen Yoksan Eğer Ahıretin Cennetini, Neyleyim Sen Yoksan Eğer Sahilleri, Kırları, Neyleyim Sen Yoksan Eğer Yazı,kişi,baharı...

Bulutlara Yükledim Hasretimi, Rüzgarlarla Yolladım Sevgimi, Yağmurlar Yağdırdım Gözyaşlarımla Küçük Melekler Gönderdim Seni Öpmeye! Geldiler Mi?

O Değilde İnsan Neyi Özlüyor Biliyormusun O Gülüşünü Gözlerini Sesini Herkezi Sana Benzetmeye Başlıyor Hergün Bir Umut İçerisinde Bekliyor Bekliyor Ama Boşuna Çünkü Oda Başkasını Seviyor Hayat Ne Kadar Acımasız Değilmi :)

An Gelir İnsan Gülerken Ağlarmış. Gözyaşları Sel Olup Kalbine Akarmış...

Buruk Hasret Dolu Geceleri Öldüreceğim Bir Gün Bu Ayrılık Şarkılarını Kurşuna Dizeceğim Ve Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye Vereceğim.

Sana Bahçeden Gül Değil Güneşten Atom Koparıp Getirmek İstiyorum Ama Kalbim Gibi Ellerin De Yanar Diye Korkuyorum.

Allah Gücü Erkeğe, Güzelliği Kadına Vermiş... Ne Var Ki Her Şeyi Yenen Güç, Güzelliğe Yenilmiş...

Yapraklar Sararıp Dökülürken Yere, Yaşlı Gözlerini Çevirip Göklere, Her Gün İstemem Yılda Bir Kere, Adımı Anmayı Sakin Unutma!

Özlediğimi Bil Heran Hiçbir Şey Seni Sevmek Gibi Değil

Yoruldu Yüreğim Hasretten Yana,sanmaki Başkası Yar Olur Sana,üzme Yeter Artık

1 2 3 4 5 Son


Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi