ana sayfa duygulu sözler


Güzel Sözler

En güzel sözler'de 3. üçüncü sayfadaki sözleri okuyorsunuz.

Öperim Dudaklarından Gül Kokulu Yanaklarından Her Dem Gözlerimin Hapsindesin Kalbimin Tek Sahibisin...seni Seviyorum.. Hem De Çok...

Bir Erkekle Mutlu Olmak İçin Onu Çokça Anlayıp Azda Olsa Sevmek; Bir Kadınla Mutlu Olmak İçinse Onu Çokça Sevip Anlamaya Hiç Çalışmamak Gerekir.

Hayat Yaşandığı Kadar Vardır. Gerisi Ya Hafızalardaki Hatıra Ya Hayallerdeki Ümittir. Hüsranı İse Birtek Yerde Kabul Ediyorum. Yaşamak Varken Yaşayamamış Olmakta.

Yüreğimdeki Tek Arzu, Hayalimdeki Tek Tutku, Beni Yaşatan Tek Duygu Senmişsin Bebeğim...

Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var..

Bir An Buruk Bir Acı Saplanırsa Yüreğine, Gözlerin Zamansız Takılırsa, Kulakların Zamansız Deli Gibi Çınlarsa Bil Ki Bir Yerlerde Özlemişsindir Beni?

O Kadar Güzelsin Ki Yüzüne Bakamıyorum. Titriyor Ellerim, Ellerini Tutamıyorum. Öylesine Bağlanmışım Ki Sensiz Duramıyorum.

Dün Gece Sen Uyurken Kızıla Boyadım Denizleri, Uçurumdan Attım Sessizliği, Haber Saldım Rüzgarlara, Fısıldasınlar Kulağına Seni Ne Kadar Çok Özlediğimi...

Yeni Bir Aşka Başlıyorum Sanmıştım Galiba Çok Yanılmışım. Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Olacak Ve Yaşadıklarım Geride Kalacak. Geriye Acı Ve Güzel Hatıralar Kalsa Bile,onları Hatırlamak Ayrılık Kadar Acı Olmayacak..

Seni Unutmak İçin And İçtim Gözlerin Geldi Aklıma Vazgeçtim.

Bu Gece Rüyama Gir Gizlice Beni Sim Sıkı Şar Op Kokla İyice Son Kez İsyanlar Savur Küfret Güzelce Ve Sonra Çek Git Kahrolası Hayatımdan Sinsice!!...

Acı Ve Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak, Mutluluk Gözbebeğin Kadar Yakın Olsun. Umutların Gerçek, Gerçeklerin Mutluluk, Mutlulukların Sonsuz Olsun...

İnsanlar Tanıdım Yıldızlar Gibiydi, Hepsi Parlıyordu, Hepsi Gökteydi. Ama Ben Seni, Güneşi Seçtim, Bir Güneş İçin Bin Yıldızdan Vazgeçtim?

Seni Dünler İçin Sevmedim, Dünler Yaşanıp Bitti, Seni Bugünler İçinde Sevmedim Bugünlerde Bitecek.seni Yarınlar İçin Sevdim Çünkü Yarınlar Hiç Bitmeyecek

Seni Dünyada Seven On Kişi Varsa Bunlardan Biri Benim Seni Dünyada Seven Beş Kişi Varsa Bunlardan Biri Gene Benim Seni Dünyada Seven Bir Kişi Varsa O Mutlaka Benim Seni Dünyada Seven Hiç Kimse Yoksa Bil Ki Ben Olmuşum.

1 2 3 4 5 Son


Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi