ana sayfa duygulu sözler


Güzel Sözler

Güzel sözler okurken çok sevecek sevdiklerinizle güzel söz paylaşacaksınız.

Bana Kalsa Gökyüzündeki Tüm Yıldızlar Yerine Bütün İnsanlara Senin Gözlerinde Işıldayan Bir Çift Yıldız Gönderirdim

Beyaz Bir Güvercin Yolluyorum Sana; Kanatlarında Mutluluk, Yüreğinde Sevgi Ve Sadakat, Karbeyaz Tüylerinde Umut Ve Gagasında İyi Geceler Öpücüğü, Yanağını Uzat.

Eğer Seni Nasıl Ve Ne Kadar Sevdiğimi Öğrenmek İstiyorsan Bana Yeni Bir Dil Bulmalısın, Çünkü Sana Olan Sevgimi Anlatmak İçin Kelime Bulamıyorum.

Bir Gün Bana Soracaksın, Beni Mi Yoksa Hayatı Mı Daha Çok Seviyorsun Diye. Hayatı Diyeceğim, Küsüp Gideceksin Ama Hiçbir Zaman Bilmeyeceksin Ki Benim Hayatım Sensin.

Mürekkepten Denizler, Kağıttan Gemiler Yaptım. Sonra İsmini Her Yere Yazdım. İsmini Yazınca Seni Sevdiğimi Sandın, Ben Seni Sevmedim Sana Taptım!..

Güneşin Doğduğu Da Bir Gerçek Battığı Da... Kalbimin Attığı Da Bir Gerçek, Günün Bittiği De... Ne Çıkar Tüm Gerçekleri Saysak Tek Tek. Seni Seviyorum, İşte O En Büyük Gerçek...

Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek Sevdalarına.

Her Zaman J Hayata, Juçuk Saç, Jmeyi Benimse, Jerek Yasa,junç Düşecek Kadar Çok J, Çünkü Bu Dünyada Senin Bir Jusun İçin Yaşayan Biri Var.

Gözlerin Gözlerime Değdiğinde Felaketim Olurdu Ağlardım.

Sen Bazen Zifiri Karanlık Gecemin Güneşi, Sen Bazen Hayatın Cesaret Veren Mutluluk Yani Ve Sen Her Zaman Sevgimin Tek Nedenisin.

Seni Tahmin Edeceğin Kadar Değil, Tahammül Edemeyeceğin Kadar Çok Seviyorum.

Her Seven Adsız Bir Kahramandır Ve İnsan Sevebildiği Kadar İnsandır.

Bir Gül Olmak İsterdim! Neden Mi? Beni Koparıp Kokladığında Vücudunun Derinliklerine Girip Bir Daha Oradan Çıkmamak İçin?

@--)--) Sana Dijital Bir Gül Yolluyorum, Çünkü Bu Uzaklarda Elimden Ancak Bu Kadarı Geliyor. Ama Bil Ki Gerçeğini, Gözlerinin İçine Bakarak Vermek İsterdim. Ve Seni Sevdiğimi Fısıldamak.. Seni Seviyorum! Aşkım, Birtanem, Her Şeyimsin?

Seni Dünler İçin Sevmedim, Dünler Yaşanıp Bitti, Seni Bugünler İçinde Sevmedim Bugünlerde Bitecek.seni Yarınlar İçin Sevdim Çünkü Yarınlar Hiç Bitmeyecek

Kimileri Vardır Aşkın En Yücesine Layıktır, Kimileri Vardır Aşkın En Yücesini Versen De Aşağılıktır

Kıymetimi Bilmen İçin Gitmem Mi Gerek,sevdiğimi Anla Artık Büyüdün Bebek,masal Değilki Bu Aşk Öğrenmen Gerek,gitmesi Kolay Olur Zor Olan Sevmek...

Bir Gün Bana Soracaksın, Beni Mi Yoksa Hayatı Mı Daha Çok Seviyorsun Diye. Hayatı Diyeceğim, Küsüp Gideceksin Ama Hiçbir Zaman Bilmeyeceksin Ki Benim Hayatım Sensin.

Uykudan Uyanınca İnsanı Uyandığına Pişman Eden, Geri Dönmek İsteyip De Dönemeyince Çaresizlikten Delirten, Hayatta Bir Defa Görülebilen Harika Bir Rüyasın! O Kadar Güzelsin Ki Yüzüne Bakamıyorum. Titriyor Ellerim, Ellerini Tutamıyorum. Dolanıp Sarmak Geliyor İçimden, Saramıyorum. Öylesine Bağlanmışım Ki, Sensiz Duramıyorum. Seni Çok Seviyorum?

1 2 3 4 5 Son


Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi