ana sayfa duygulu sözler


Anneler için Sözler

Anneler için sözler anneler günü sözleri anne ile ilgili duygusal güzel sözler.

güldüğünde gülen,ağladığında ağlayan,benim için yaşayan dünyadaki en büyük şansım ,meleğim canım annem..
hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem hakkını nasıl öderim
meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. anneler günün kutlu olsun.
anneler günün kutlu olsun annem! her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.
bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. onları hiç soldurmadım annem. anneler günün kutlu olsun.
kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun.
bır gunumde degıl her gunumdesın. her gun her sanıye benımlesın. her zaman bana destek oldun. sen benım ıcın cok ozelsın. anneler gunun kutlu olsun.
sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur anneler gunun kutlu olsun.
benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne anneler gunun kutlu olsun.
anne senı sevıyorum belkı sevgımı her zaman gosteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun anneler gunun kutlu olsun.
dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. umarım senın kadar sevgı dolu olurum.
meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor... anneler gunun kutlu olsun.
eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın... anneler gunun kutlu olsun.
annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. annem olman dunyadakı en buyuk sansım, ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.
sen hayatımın kutup yıldızı oldun. nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.
bu dunyadakı en guvenlı sıgınagım senın kucagın.benım annem olman bu dunyadakı en buyuk sansım. senı sevıyorum annem.
annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım.
1 2 3 4 5 Son 
Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi