Sevgi Mesajları
duygusal sözler ana sayfası
ana sayfa en duygusal sözler

Kategoriler
Ana sayfa İmkansız Aşk sözleri Karşılıksız aşk sözleri İyiki varsın sözleri İlk Tanışma Sözleri Platonik Aşk Sözleri Aşk Acısı Sözleri Aşk Sözleri Ağlatan Sözler En Duygusal Sözler Övgü sözleri Sinsilikle İlgili sözler Hüzünlü Sözler Sevgiliye İçten sözler İyi Akşamlar Mesajları Güldüren Sözler İstanbul sözleri Skype için sözler Kızlar için Sözler İhanet sözleri Giderli Sözler Baba Sözler Cezbedici Sözler Dertli Sözler Af Dileme Sözleri Duygulu Sözler Kapak Laflar En Ağır Laflar Çıkma Teklifi Sözleri Güzel Sözler Teşekkür etme sözleri Dostluk Sözleri İltifat Sözleri Seni Seviyorum Ağır Sözler Sevenler İçin Sözler Aşık Edici Sözler Doğum Günü Sözleri Damar Sözler Romantik Sözler Acı Sözler Twitter Sözleri WhatSapp Sözleri Facebook Sözleri Manyak Sözler Can Yakan Sözler Can Acıtan Sözler Özlü Sözler Etkileyici Sözler Anlamlı Sözler Manalı Sözler Sevgi Sözleri Veda Etme Sözleri Güzel Laflar Popüler Sözler Sevgiliye Sözler Şirin Sözler Efkarlı Sözler
Spor Sözleri
Trabzonspor Sözleri Beşiktaş Sözleri Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri
Özel Sözler
Eskimeyen sözler Ramazan Sözleri Kadir Gecesi Mesajları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sokak sözleri Cezaevi Sözleri 23 Nisan Sözleri Şehit Sözleri Darbe Karşıtı Sözler Türklük Sözleri Tayyip Erdoğan Sözleri Davetiye Sözleri 10 Kasım Sözleri İlk Tanışma Sözleri Evlilik Teklifi Sözleri Evlilik Sözleri Cuma Mesajları 1 Mayıs İşçi Bayramı Berat Gecesi Mesajı
Sevgi Mesajları

Sevgi Mesajları

Sayfada; Hazır Mesajlar kategorisi altında Sevgi Mesajları 2018 yer almaktadır.

Hersey anlamsiz geliyor o anda. Kucucuk bir umudun beni mutlu etmesini istiyorum.
Okadar muhtacimki bazen kucucuk seylerden mutlu olmaya. Bir kalemle duygularimi tarif etmeye calisiyorum arada. Oysa ne bi bir kalem nede bir kagit anlatamaz neler yasadigimi ve hissettigimi.

Ne Seni Unutmak İçin Bir Çabam Var Ne De Aşkımı Körükleyen Bir Rüzgar… Ne Seni Görmeden Durabilecek Kadar Güçlüyüm Ne De Görmeye Dayanacak Kalbim Var..

Ilık Bir Rüzgar Esti, Nereden Geldi Bilmiyorum. Nereye Gidiyorsun Diye Sordum Özlenen Herşeye Dedi O An Aklıma Sen Geldin Çünkü Özlenen Bir Tek Sensin..

Dünyada Ki Bütün Çöller Bir Avuç Kalırcasına Birer Tanecik İnsan Olsalar Ve Bütün Denizlerde Ki Sular Bir Yudum Kalırcasına Birer Damla İnsan Olsalar Unutma Ki Tek Seveceğim Kişi Sensin.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Gülüşünü seversin, Sesini seversin, Sohbetini seversin
Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil
Yüreğinde duruşunu seversin.

Gideni sevmek kalanların işi değilmiş meğer, Çünkü giden ne beklediğin gibi gelir, Ne de beklediğine değer.

Yanlız kalınca insan algılıyor herşeyi, Sever mi sevmez derken öğreniyor, sonunda kendi bilir demeyi.
sende söz gönder


sizden gelen sözler

Yazan: kader 2 - Mart - 2017 Saat: 12:13

İnsanların hep bir hayali vardır.lakin gerçekleşmedikte sonra ümitler her sefer yıkılır….


Yazan: yusuf 6 - Mart - 2017 Saat: 19:53

En büyük fb cardozo olmadıysa dieo var her zaman her yerde en büyük fenerbahçe!


Yazan: deniz akbay 14 - Mart - 2017 Saat: 11:51

çok güzel bir sayfa


Yazan: mftn 18 - Mart - 2017 Saat: 14:26

ÇOK GÜZEL


Yazan: sümeyye 18 - Mart - 2017 Saat: 19:19

birini seversin fakat oa söyleyemezsin hep ygun anı beklersin fakat asıl o uygun an sevdiğinin yanında olduğu andırBenzer İçerikler


Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde …

cizgi

Dur Bir Dakika Önce Baηa Bir Öpücük, Sonra Seni …

cizgi

Hayatın Anlamı Ve Tüm Güzelliklerini Öğreten Adam, Benim Sevgili …

cizgi

Duygularım yazılarda saklı Duygusal Sözler ve şiirler bulunuyor.
Komedi