Sevgiliye Özel Sözler
duygusal sözler ana sayfası
ana sayfa en duygusal sözler

Özel Sözler

Özel Sözler

Sayfamızda; Diğer Sözler kategorisi altına Özel Sözler kısa yazılar sözler ve mesajlar hazırladık.

Biliyorsun Her Gökkuşağının Bittiği Yerde Bir Hazine Saklanırmış. Göküşağını Takip Ettim Geçenlerde Sende Bitti… En Değerli Hazinemsin Benim, Canımsın.

Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer.

Hani En Güzel Aşklar İmkansız Gelir Ya İnsana, İmkansız Olduğun İçin Aşığım Sana!..

Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var..

Hasretin Öldürdü Beni! Şimdi Geceler Çaresiz. Şimdi Yağmur Damlası Gelip Konar Dudaklarıma Sessiz. Söylemiş Miydim Hasretin Öldürdü Beni Hiç Sebepsiz.

İbadetim Oldun İnancım Oldun Sanki Sen Yarattın Ben Kül’ün Öldüm.afet Allahım Diye Yalvardım Durdum

Kıymetimi Bilmen İçin Gitmem Mi Gerek, sevdiğimi Anla Artık Büyüdün Bebek, masal Değilki Bu Aşk Öğrenmen Gerek, gitmesi Kolay Olur Zor Olan Sevmek…

Bataryası Zayıf Rüyalarımıza Şebeke Hatası Sebebiyle Birsüre Ulaşılamadı. Şimdi İse Full Çeken Hattımla Seninleyim.

Bir Deniz Düşün “susuz”, Bir Gece Düşün “uykusuz”, Bir İnsan Düşün “sevgisiz”, Bir Bahar Düşün “çiçeksiz”, Bir De Beni Düşün “sensiz”…

Sevgiyi Göstereceksin, Söylemek Yetmez. Sevgi Gözlerinde Olacak, Sözlerin Yetmez. Sevgi Herseydir, Kalbe Hapsedilmez. Seveceksin Benim Gibi Ama Yüreğin Yetmez..

Acı Ve Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak, Mutluluk Gözbebeğin Kadar Yakın Olsun. Umutların Gerçek, Gerçeklerin Mutluluk, Mutlulukların Sonsuz Olsun…

Gece Bir Başka Giyer Siyahını, Yıldızlar Daha Sönük Olur, Yakamozlar Başka Çizer Denize Kendini Ve Hayat Daha Kahpe Oynar Oyununu Sen Yanımda Yoksan… Beyaz Bir Güvercin Yolluyorum Sana; Kanatlarında Mutluluk, Yüreğinde Sevgi Ve Sadakat, Kar Beyaz Tüylerinde Umut, Gagasında İyi Geceler Öpücüğü, Yanağını Uzat… Muuçkk!!!

Buruk Hasret Dolu Geceleri Öldüreceğim Bir Gün Bu Ayrılık Şarkılarını Kurşuna Dizeceğim Ve Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye Vereceğim.

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum.

Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Yapamam Sevgisiz Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Kalamam Kimsesiz

Hani O Gün Beni Anlayan Şen Gitmiştin Ya Seni Başkalarında Aradım Ama Yoktu Beni Senin Kadar Anlayan, Yinede Üzülme Çünkü Ben Seni Sensizde Sevebiliyorum….

Gözleri Uzaklıklar Değil, Bazen De Göze Alamadığımız Yakınlıklar Acıtır.

Seni Asıl İnsanların Basit Sevgileriyle Değil, Basit İnsanların Asıl Sevgileriyle Sevdim. Bu Güzel Aşkımıza Nokta Koyma, Sana Kucak Dolusu Virgül Getirdim?

Seni Ve Sensizliği Düşündükçe, Esen Rüzgarların Ardından Yağan Yağmurlar Gibi Sana Ve Sensizliğe Ağlamak İstiyorum.

Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Yeryüzünde Biten Her Aşk İçin Gökyüzünde Bir Melek Ağlar.

Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Bazı Rüyalar Diğerlerinden Çok Uzun Sürer. Bazıları Da Çok Çok Güzel. Benim En Uzun Ve En Güzel Rüyam Şu An Bu Mesajı Okuyor.
sende söz gönder


sizden gelen sözler

Yazan: muharrem 29 - Ekim - 2014 Saat: 22:06

Askini sevdigini solemek mi zor olan ,yoksa ben mi göLeri kör olan
Allahtan baskasindan dilemem aman ,ben sana yandim sen simdi
Oldun yalan.Simdi bende oldum sevgisiz yanan.Dunyada sensiz yasamak haram,gözlerine bakmadan gecmez zaman..


Yazan: hmhmhm 1 - Kasım - 2014 Saat: 19:28

Askım bu sözleri sana armağan ediyorum bitanem gozumun nuru bebegim


Yazan: Reşat 8 - Kasım - 2014 Saat: 14:52

Seni çok seviyorum be Fehimem..


Yazan: £N£S 24 - Kasım - 2014 Saat: 17:54

Şu yaLan dünyadaki TeK qerçeqimsin . . . BÜŞRAM


Yazan: Elif Tangüner 4 - Aralık - 2014 Saat: 18:07

Sevmek mi;
Her Zaman Her Gün Her Saat Her Dakika Her Saniye.
Hep Yanımdaa Hep Yanındayım ;)
Enes <3


Yazan: anonim 9 - Aralık - 2014 Saat: 20:10

Bir ben sevdim sen hiçken ama sen bunu anlamadın
Tıpkı Öküz gibi


Yazan: sümeyye 13 - Aralık - 2014 Saat: 23:04

Bütün güzel sözler aşkıma armagan olsun aşkım seni çokkkk seviyorummm salman <3 sümeyye


Yazan: Yeşim 21 - Aralık - 2014 Saat: 19:34

Biliyorsun Her Gökkuşağının Bittiği Yerde Bir Hazine Saklanırmış. Göküşağını Takip Ettim Geçenlerde Sende Bitti… En Değerli Hazinemsin Benim, Canımsın. Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer. Hani En Güzel Aşklar İmkansız Gelir Ya İnsana, İmkansız Olduğun İçin Aşığım Sana!.. Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var.. Hasretin Öldürdü Beni! Şimdi Geceler Çaresiz. Şimdi Yağmur Damlası Gelip Konar Dudaklarıma Sessiz.

Söylemiş Miydim Hasretin Öldürdü Beni Hiç Sebepsiz. İbadetim Oldun İnancım Oldun Sanki Sen Yarattın Ben Kül’ün Öldüm.afet Allahım Diye Yalvardım Durdum Kıymetimi Bilmen İçin Gitmem Mi Gerek, sevdiğimi Anla Artık Büyüdün Bebek, masal Değilki Bu Aşk Öğrenmen Gerek, gitmesi Kolay Olur Zor Olan Sevmek… Bataryası Zayıf Rüyalarımıza Şebeke Hatası Sebebiyle Birsüre Ulaşılamadı. Şimdi İse Full Çeken Hattımla Seninleyim.

Bir Deniz Düşün “susuz”, Bir Gece Düşün “uykusuz”, Bir İnsan Düşün “sevgisiz”, Bir Bahar Düşün “çiçeksiz”, Bir De Beni Düşün “sensiz”… Sevgiyi Göstereceksin, Söylemek Yetmez. Sevgi Gözlerinde Olacak, Sözlerin Yetmez. Sevgi Herseydir, Kalbe Hapsedilmez. Seveceksin Benim Gibi Ama Yüreğin Yetmez.. Acı Ve Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak, Mutluluk Gözbebeğin Kadar Yakın Olsun. Umutların Gerçek, Gerçeklerin Mutluluk, Mutlulukların Sonsuz Olsun…

Gece Bir Başka Giyer Siyahını, Yıldızlar Daha Sönük Olur, Yakamozlar Başka Çizer Denize Kendini Ve Hayat Daha Kahpe Oynar Oyununu Sen Yanımda Yoksan… Beyaz Bir Güvercin Yolluyorum Sana; Kanatlarında Mutluluk, Yüreğinde Sevgi Ve Sadakat, Kar Beyaz Tüylerinde Umut, Gagasında İyi Geceler Öpücüğü, Yanağını Uzat… Muuçkk!!! Buruk Hasret Dolu Geceleri Öldüreceğim Bir Gün Bu Ayrılık Şarkılarını Kurşuna Dizeceğim Ve Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye Vereceğim.

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum. Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Yapamam Sevgisiz Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Kalamam Kimsesiz Hani O Gün Beni Anlayan Şen Gitmiştin Ya Seni Başkalarında Aradım Ama Yoktu Beni Senin Kadar Anlayan, Yinede Üzülme Çünkü Ben Seni Sensizde Sevebiliyorum…. Gözleri Uzaklıklar Değil, Bazen De Göze Alamadığımız Yakınlıklar Acıtır. Seni Asıl İnsanların Basit Sevgileriyle Değil, Basit İnsanların Asıl Sevgileriyle Sevdim.

Bu Güzel Aşkımıza Nokta Koyma, Sana Kucak Dolusu Virgül Getirdim? Seni Ve Sensizliği Düşündükçe, Esen Rüzgarların Ardından Yağan Yağmurlar Gibi Sana Ve Sensizliğe Ağlamak İstiyorum. Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Yeryüzünde Biten Her Aşk İçin Gökyüzünde Bir Melek Ağlar. Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım. Bazı Rüyalar Diğerlerinden Çok Uzun Sürer. Bazıları Da Çok Çok Güzel. Benim En Uzun hikayem bu.


Yazan: bir garip aşık 29 - Aralık - 2014 Saat: 19:11

zaman alışmayi öğretir AMA unutmayı asla


Yazan: hakan 30 - Aralık - 2014 Saat: 17:29

aşk güzeldir bittiğinde ise boktan farkı yoktur


Yazan: isimsiz 10 - Ocak - 2015 Saat: 12:21

seni seviyorum aşkım bu şiir sana armağan olsun (seni seviyorum)


Yazan: ceren 11 - Ocak - 2015 Saat: 20:32

çokkk beğendim


Yazan: beyza 18 - Ocak - 2015 Saat: 20:37

ask imkansızları bile basarır sen yeterki iste


Yazan: Eda ♥ Fatih 21 - Ocak - 2015 Saat: 22:45

aşkım seni çok seviyorum ♥ iyiki benimsin ♥ Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum. ♥


Yazan: Melek 22 - Ocak - 2015 Saat: 23:43

ben günlümün meleğini buldum herkez bilsin bunu Allahim bana güç verdikçe seni seveceğime yeminliyim…


Yazan: makbule 13 - Şubat - 2015 Saat: 13:27

Seni seviyorum alimmm <3 iyiki varsın <3 iyı ki seninim pisko pir <3<3<3


Yazan: isimsiz 12 - Mart - 2015 Saat: 19:13

seni seviyorum kelimesini benden baska sana kimse söylemesin yanlız bana sakla dudaklarını seni benden baska kimse öpmesin… SENİ SEVİYORUM BİRİCİK SEVGİLİM


Yazan: Çelebiemine 10 - Haziran - 2015 Saat: 10:41

Sen benim olduktan sonra herşey herkezin olabilir <3


Yazan: Çelebiemine 10 - Haziran - 2015 Saat: 10:46

Allah ‘ ım bana 1 veriyorsan onlara 5 ver yeter ki benim olanda gözleri olmasın <3


Yazan: Derya 6 - Temmuz - 2015 Saat: 10:07

Biricik askimi cokkkkkkkkkkkkk seviyorummm


Yazan: ureyim 17 - Ekim - 2015 Saat: 13:35

o menim dunyalar tatlisi aşkim seni cox sevirem ureyim heyatm nefesim


Yazan: Baver 3 - Kasım - 2015 Saat: 10:37

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum.


Yazan: serhat 27 - Aralık - 2015 Saat: 21:31

Songülüm seni ölümüne dek sevecem sen benim gelecege ışık acan sewdamsın Songül <3 Serhat
S<S


Yazan: ERkan 17 - Ocak - 2016 Saat: 21:32

Seni seviyorum demek az geliyor. Başka bir cümle olmalı seni anlatacak. Herkesten farklı olduğunu hissettirecek, içimdeki aşkı tercüme edebilecek başka bir cümle lazım. Tapıyorum gibi değil, seviyorum gibi değil, ölüyorum gibi değil, aşığım gibi de değil. Hepsini içinde barındıran bir cümle lazım bana. ♥♥♥


Yazan: Onur 2 - Mart - 2016 Saat: 13:30

Birgün deil hergün seni sevmek istiyorum ilaydam :*


Yazan: Mevlüt 12 - Nisan - 2016 Saat: 20:05

SERT RÜZGAR LAR KARANLIK GECEleRI SEvermis ayni benim seni ölene kadar sevcem gibi


Yazan: sedat 1 - Haziran - 2016 Saat: 17:09

seni severken kendimi unuttum


Yazan: prens 25 - Haziran - 2016 Saat: 04:56

Ecem Kraliçem seni çok seviyorum ♡


Yazan: tahyrbek 16 - Aralık - 2016 Saat: 17:38

Seni seviyorum gülüşüne aşıgım senin bebeğim


Yazan: Askima 6 - Mart - 2017 Saat: 11:55

Seni cooook seviyorummmmmm keskin nişacimm Alime iyiki varsinn


Sayfalar: « 1 [2] Yorumlari Goster


Benzer İçerikler


Yep yeni biriyle tanışma sözleri, ilk teklif etme, tanışma …

cizgi

Futbolu bilen kadından korkacaksın! Futbolu bilen kadın; telefonuna mehmet …

cizgi

Sen bir kulsun ve her zaman kul olarak kalacaksın. …

cizgi

Duygularımız yazılarda saklı Duygusal Sözler ve şiirler bulunuyor.
Komedi