Sevgiliye Özel Sözler
duygusal sözler ana sayfası
ana sayfa en duygusal sözler

Kategoriler
Ana sayfa İmkansız Aşk sözleri Karşılıksız aşk sözleri İyiki varsın sözleri İlk Tanışma Sözleri Platonik Aşk Sözleri Aşk Acısı Sözleri Aşk Sözleri Ağlatan Sözler En Duygusal Sözler Övgü sözleri Sinsilikle İlgili sözler Hüzünlü Sözler Sevgiliye İçten sözler İyi Akşamlar Mesajları Güldüren Sözler İstanbul sözleri Skype için sözler Kızlar için Sözler İhanet sözleri Giderli Sözler Baba Sözler Cezbedici Sözler Dertli Sözler Af Dileme Sözleri Duygulu Sözler Kapak Laflar En Ağır Laflar Çıkma Teklifi Sözleri Güzel Sözler Teşekkür etme sözleri Dostluk Sözleri İltifat Sözleri Seni Seviyorum Ağır Sözler Sevenler İçin Sözler Aşık Edici Sözler Doğum Günü Sözleri Damar Sözler Romantik Sözler Acı Sözler Twitter Sözleri WhatSapp Sözleri Facebook Sözleri Manyak Sözler Can Yakan Sözler Can Acıtan Sözler Özlü Sözler Etkileyici Sözler Anlamlı Sözler Manalı Sözler Sevgi Sözleri Veda Etme Sözleri Güzel Laflar Popüler Sözler Sevgiliye Sözler Şirin Sözler Efkarlı Sözler
Spor Sözleri
Trabzonspor Sözleri Beşiktaş Sözleri Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri
Özel Sözler
Eskimeyen sözler Ramazan Sözleri Kadir Gecesi Mesajları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sokak sözleri Cezaevi Sözleri 23 Nisan Sözleri Şehit Sözleri Darbe Karşıtı Sözler Türklük Sözleri Tayyip Erdoğan Sözleri Davetiye Sözleri 10 Kasım Sözleri İlk Tanışma Sözleri Evlilik Teklifi Sözleri Evlilik Sözleri Cuma Mesajları 1 Mayıs İşçi Bayramı Berat Gecesi Mesajı
Özel Sözler

Özel Sözler

Sayfada; Diğer Sözler kategorisi altında Özel Sözler 2018 yer almaktadır.

Biliyorsun Her Gökkuşağının Bittiği Yerde Bir Hazine Saklanırmış. Göküşağını Takip Ettim Geçenlerde Sende Bitti… En Değerli Hazinemsin Benim, Canımsın.

Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer.

Hani En Güzel Aşklar İmkansız Gelir Ya İnsana, İmkansız Olduğun İçin Aşığım Sana!..

Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var..

Hasretin Öldürdü Beni! Şimdi Geceler Çaresiz. Şimdi Yağmur Damlası Gelip Konar Dudaklarıma Sessiz. Söylemiş Miydim Hasretin Öldürdü Beni Hiç Sebepsiz.

İbadetim Oldun İnancım Oldun Sanki Sen Yarattın Ben Kül’ün Öldüm.afet Allahım Diye Yalvardım Durdum

Kıymetimi Bilmen İçin Gitmem Mi Gerek, sevdiğimi Anla Artık Büyüdün Bebek, masal Değilki Bu Aşk Öğrenmen Gerek, gitmesi Kolay Olur Zor Olan Sevmek…

Bataryası Zayıf Rüyalarımıza Şebeke Hatası Sebebiyle Birsüre Ulaşılamadı. Şimdi İse Full Çeken Hattımla Seninleyim.

Bir Deniz Düşün “susuz”, Bir Gece Düşün “uykusuz”, Bir İnsan Düşün “sevgisiz”, Bir Bahar Düşün “çiçeksiz”, Bir De Beni Düşün “sensiz”…

Sevgiyi Göstereceksin, Söylemek Yetmez. Sevgi Gözlerinde Olacak, Sözlerin Yetmez. Sevgi Herseydir, Kalbe Hapsedilmez. Seveceksin Benim Gibi fakat Yüreğin Yetmez..

Acı Ve Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak, Mutluluk Gözbebeğin Kadar Yakın Olsun. Umutların Gerçek, Gerçeklerin Mutluluk, Mutlulukların Sonsuz Olsun…

Gece Bir Başka Giyer Siyahını, Yıldızlar Daha Sönük Olur, Yakamozlar Başka Çizer Denize Kendini Ve Hayat Daha Kahpe Oynar Oyununu Sen Yanımda Yoksan… Beyaz Bir Güvercin Yolluyorum Sana; Kanatlarında Mutluluk, Yüreğinde Sevgi Ve Sadakat, Kar Beyaz Tüylerinde Umut, Gagasında İyi Geceler Öpücüğü, Yanağını Uzat… Muuçkk!!!

Buruk Hasret Dolu Geceleri Öldüreceğim Bir Gün Bu Ayrılık Şarkılarını Kurşuna Dizeceğim Ve Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye Vereceğim.

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum.

Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Yapamam Sevgisiz Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Kalamam Kimsesiz

Hani O Gün Beni Anlayan Şen Gitmiştin Ya Seni Başkalarında Aradım fakat Yoktu Beni Senin Kadar Anlayan, Yinede Üzülme Çünkü Ben Seni Sensizde Sevebiliyorum….

Gözleri Uzaklıklar Değil, Bazen De Göze Alamadığımız Yakınlıklar Acıtır.

Seni Asıl İnsanların Basit Sevgileriyle Değil, Basit İnsanların Asıl Sevgileriyle Sevdim. Bu Güzel Aşkımıza Nokta Koyma, Sana Kucak Dolusu Virgül Getirdim?

Seni Ve Sensizliği Düşündükçe, Esen Rüzgarların Ardından Yağan Yağmurlar Gibi Sana Ve Sensizliğe Ağlamak İstiyorum.

Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Yeryüzünde Biten Her Aşk İçin Gökyüzünde Bir Melek Ağlar.

Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Bazı Rüyalar Diğerlerinden Çok Uzun Sürer. Bazıları Da Çok Çok Güzel. Benim En Uzun Ve En Güzel Rüyam Şu An Bu Mesajı Okuyor.
sende söz gönder


sizden gelen sözler

Yazan: Mehmet Gözcü 13 - Mart - 2017 Saat: 02:22

bütün bu güzel aşk sözlerini biriciğim aşkım herşşeyim Sevilay’a armağan ediyorum onu çok seviyorum…


Yazan: nevaf 13 - Mart - 2017 Saat: 13:26

cok duygusal sozlerdır begendım :)


Yazan: zerrin 13 - Mart - 2017 Saat: 14:47

gerçekten çok güzel sözler


Yazan: Anonim 14 - Mart - 2017 Saat: 01:58

Aşk duvara yazılan sözler le değil kalbe yazılan gerçeklerle yaşanır


Yazan: erva 16 - Mart - 2017 Saat: 00:14

cok guzel sozler bayıldım anlatılmaz derecede guzel:)


Yazan: tahyrbek 16 - Mart - 2017 Saat: 17:38

Seni seviyorum gülüşüne aşıgım senin bebeğim


Yazan: ureyim 17 - Mart - 2017 Saat: 13:35

o menim dunyalar tatlisi aşkim seni cox sevirem ureyim heyatm nefesim


Yazan: seymaa 18 - Mart - 2017 Saat: 17:00

Arkadslar cok guzel sozler saolun var olun bu guzel sozlerin hepsi biricik sevgilim ali’ye gelsin onu cok seviyorum hem de coookkkk


Yazan: Zülfiye 19 - Mart - 2017 Saat: 18:14

Onu çok seviyorum o benim herseyim (Hüseyin)


Yazan: fadime 20 - Mart - 2017 Saat: 18:35

Askim bu sozleri sana armagan ediyorum seni cooooooook seviyorum levent<3 fadimeeee


Yazan: Yeşim 21 - Mart - 2017 Saat: 19:34

Biliyorsun Her Gökkuşağının Bittiği Yerde Bir Hazine Saklanırmış. Göküşağını Takip Ettim Geçenlerde Sende Bitti… En Değerli Hazinemsin Benim, Canımsın. Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer. Hani En Güzel Aşklar İmkansız Gelir Ya İnsana, İmkansız Olduğun İçin Aşığım Sana!.. Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var.. Hasretin Öldürdü Beni! Şimdi Geceler Çaresiz. Şimdi Yağmur Damlası Gelip Konar Dudaklarıma Sessiz.

Söylemiş Miydim Hasretin Öldürdü Beni Hiç Sebepsiz. İbadetim Oldun İnancım Oldun Sanki Sen Yarattın Ben Kül’ün Öldüm.afet Allahım Diye Yalvardım Durdum Kıymetimi Bilmen İçin Gitmem Mi Gerek, sevdiğimi Anla Artık Büyüdün Bebek, masal Değilki Bu Aşk Öğrenmen Gerek, gitmesi Kolay Olur Zor Olan Sevmek… Bataryası Zayıf Rüyalarımıza Şebeke Hatası Sebebiyle Birsüre Ulaşılamadı. Şimdi İse Full Çeken Hattımla Seninleyim.

Bir Deniz Düşün “susuz”, Bir Gece Düşün “uykusuz”, Bir İnsan Düşün “sevgisiz”, Bir Bahar Düşün “çiçeksiz”, Bir De Beni Düşün “sensiz”… Sevgiyi Göstereceksin, Söylemek Yetmez. Sevgi Gözlerinde Olacak, Sözlerin Yetmez. Sevgi Herseydir, Kalbe Hapsedilmez. Seveceksin Benim Gibi fakat Yüreğin Yetmez.. Acı Ve Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak, Mutluluk Gözbebeğin Kadar Yakın Olsun. Umutların Gerçek, Gerçeklerin Mutluluk, Mutlulukların Sonsuz Olsun…

Gece Bir Başka Giyer Siyahını, Yıldızlar Daha Sönük Olur, Yakamozlar Başka Çizer Denize Kendini Ve Hayat Daha Kahpe Oynar Oyununu Sen Yanımda Yoksan… Beyaz Bir Güvercin Yolluyorum Sana; Kanatlarında Mutluluk, Yüreğinde Sevgi Ve Sadakat, Kar Beyaz Tüylerinde Umut, Gagasında İyi Geceler Öpücüğü, Yanağını Uzat… Muuçkk!!! Buruk Hasret Dolu Geceleri Öldüreceğim Bir Gün Bu Ayrılık Şarkılarını Kurşuna Dizeceğim Ve Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye Vereceğim.

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum. Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Yapamam Sevgisiz Asla, Asla Vazgeçemem Senden, Asla Olamam Ben Sensiz, Kalamam Kimsesiz Hani O Gün Beni Anlayan Şen Gitmiştin Ya Seni Başkalarında Aradım fakat Yoktu Beni Senin Kadar Anlayan, Yinede Üzülme Çünkü Ben Seni Sensizde Sevebiliyorum…. Gözleri Uzaklıklar Değil, Bazen De Göze Alamadığımız Yakınlıklar Acıtır. Seni Asıl İnsanların Basit Sevgileriyle Değil, Basit İnsanların Asıl Sevgileriyle Sevdim.

Bu Güzel Aşkımıza Nokta Koyma, Sana Kucak Dolusu Virgül Getirdim? Seni Ve Sensizliği Düşündükçe, Esen Rüzgarların Ardından Yağan Yağmurlar Gibi Sana Ve Sensizliğe Ağlamak İstiyorum. Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Yeryüzünde Biten Her Aşk İçin Gökyüzünde Bir Melek Ağlar. Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarımden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım. Bazı Rüyalar Diğerlerinden Çok Uzun Sürer. Bazıları Da Çok Çok Güzel. Benim En Uzun hikayem bu.


Yazan: isimsiz 22 - Mart - 2017 Saat: 00:31

bence demodelesti artk bunlar nasl bgendnz anlmdm


Yazan: EmRe Ece 24 - Mart - 2017 Saat: 09:47

Yazıklar Olsun Sana Herşeyim… :(
Beni Bırakıp Gittin…</3


Yazan: £N£S 24 - Mart - 2017 Saat: 17:54

Şu yaLan dünyadaki TeK qerçeqimsin . . . BÜŞRAM


Yazan: senanur 24 - Mart - 2017 Saat: 18:31

Firatimi cok seviyorum o benim herseyim


Yazan: prens 25 - Mart - 2017 Saat: 04:56

Ecem Kraliçem seni çok seviyorum ♡


Yazan: haydar mantar 25 - Mart - 2017 Saat: 05:40

seni cok sevyorum gözbebeyim hatunum ömrumun geri kalani haydar şahsine :) :) :)


Yazan: rabia 25 - Mart - 2017 Saat: 23:19

emeğe saygı ellerinize sağlık


Yazan: Filiz 27 - Mart - 2017 Saat: 23:04

Cok guzel sozlermis begendm.Biricik esim omerime armagan ediyorm bu sozleri onu cok seviyorm


Yazan: Reşat ♡ Eda 29 - Mart - 2017 Saat: 00:02

Senİ Çok SeviYoRum Edaaaa Bu SözLeR ßiLe Sana AzdIr HaYaTımın AnLamıı ♡ ♡


Yazan: tuba ilknur 29 - Mart - 2017 Saat: 10:59

sana canım diyorum
çünkü canımsın
sana sevgilim diyorum
çünkü sevdamsınn


Yazan: muharrem 29 - Mart - 2017 Saat: 22:06

Askini sevdigini solemek mi zor olan ,yoksa ben mi göLeri kör olan
Allahtan baskasindan dilemem aman ,ben sana yandim sen simdi
Oldun yalan.Simdi bende oldum sevgisiz yanan.Dunyada sensiz yasamak haram,gözlerine bakmadan gecmez zaman..


Yazan: Anonim 30 - Mart - 2017 Saat: 10:39

seni o kadar çoook özledim en güzel sözler sana gelsin


Yazan: Bayram 30 - Mart - 2017 Saat: 13:12

aşkımız kadar güzel


Yazan: anonim 1 - Nisan - 2017 Saat: 20:10

Bir ben sevdim sen hiçken fakat sen bunu anlamadın
Tıpkı Öküz gibi


Yazan: sümeyye 1 - Nisan - 2017 Saat: 23:04

Bütün güzel sözler aşkıma armagan olsun aşkım seni çokkkk seviyorummm salman <3 sümeyye


Yazan: hakan 2 - Nisan - 2017 Saat: 17:29

aşk güzeldir bittiğinde ise boktan farkı yoktur


Yazan: Elif Tangüner 2 - Nisan - 2017 Saat: 18:07

Sevmek mi;
Her Zaman Her Gün Her Saat Her Dakika Her Saniye.
Hep Yanımdaa Hep Yanındayım ;)
Enes <3


Yazan: bir garip aşık 2 - Nisan - 2017 Saat: 19:11

zaman alışmayi öğretir fakat unutmayı asla


Yazan: serhat 2 - Nisan - 2017 Saat: 21:31

Songülüm seni ölümüne dek sevecem sen benim gelecege ışık acan sewdamsın Songül <3 Serhat
S<S


Sayfalar: « 1 [2] Yorumlari Goster


Benzer İçerikler


Öldürüp De Gitseydin, unuturdum Belki, Bugün Kırkım Çıkαrdı, hafta …

cizgi

Morale ihtacı olan sevdikleriniz için en özel mutlu eden …

cizgi

Hayatımın özeti: Ne yapalım, kısmet değilmiş. Halimi hatırımı sorma …

cizgi

Duygularım yazılarda saklı Duygusal Sözler ve şiirler bulunuyor.
Komedi