Kandil Mesajları
duygusal sözler ana sayfası
ana sayfa en duygusal sözler

Kandil Mesajları

Kandil Mesajları

Sayfada; Hazır Mesajlar kategorisi altında Kandil Mesajları 2017 konusuyla ilgili içerik yer almaktadır.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandılın mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandılınızı kutlarım.

Allah”ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandılınız kutlu olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmişine vesile olan Mevlüt kandılınız mübarek olsun.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandılın mübarek olsun.

Bugün ellerini şemaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandılın mübarek olsun.

Bir kandil gulu savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandılınız mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandılınız hayırlı olsun!

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandılınız mübarek olsun.

Gül sevginin tacidir, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Allahın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi don bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. kandılınız kutlu olsun

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandılın mübarek olsun.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandılınız mübarek olsun

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandılınız mübarek olsun.

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, şu istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandılınız mübarek olsun.
sende söz gönder


sizden gelen sözler

Yazan: çağla 2 - Mart - 2017 Saat: 01:34

nasıl atamızdan bize armağansa buda ALLAHIMIZDAN bir armağandır kandiliniz mübarek olsun…


Yazan: Ayça 15 - Mart - 2017 Saat: 23:34

Tüm islam aleminin mübarek Miraç kandili gecesi kutlu olsun allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun hayırlı kandiller.


Yazan: aykan 16 - Mart - 2017 Saat: 22:54

Karanlık çökmüş gençliğimin en güzel çağına. çıkar çıkarabilirsen güneşin doğuşuna.Benzer İçerikler


Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm …

cizgi

31 Ağustos Kurban Bayramınızın bir neşeyle gelmesi ve tüm …

cizgi

Duygusal mesajlar en duygusal sms mesajları kısa duygusal aşk …

cizgi

Duygularım yazılarda saklı Duygusal Sözler ve şiirler bulunuyor.
Komedi