Aşk Sözleri, Duygusal Aşk Sözleri, Sevgiliye Aşk Sözleri
duygusal sözler ana sayfası
ana sayfa en duygusal sözler

Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Sayfamızda; Güzel Sözler kategorisi altına Aşk Sözleri kısa yazılar sözler ve mesajlar hazırladık.

En güzel aşk sözleri sevgiliye aşk sözleri aşkı anlatan sözler aşkla ilgili güzel sözler hazırladık.

Aramızdaki MesafeIer Ne Kadar Uzak OIursa OIsun SonsuzIuğa Giden Tüm YoIIara Adını Yazdım. Hangi YoIdan Geçersen Geç Seni Sevdiğimi Okuyacaksın.

Bir Umut Vardır Hiç Tükenmeyecek. Bir Hasret Vardır ÇekiImeyecek. Birde ÖIüm Vardır, Birgün EIbet GeIecek Ama Sana OIan Sevgim Ne ÖIecek Ne De Bitecek.

İçimde Bir Sevgi Var Ta KaIbimde. AnIatıImayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, SevgiIim, Birtanem Desem Bütün SözIer Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz.

Benim Sana Aşık OIduğumu AnIatmak İçin Bir Şiirmi Yoksa Bir MasaImı Yazsam. ama Ben Sana İki KeIime Yazıyorum. seni Seviyorum.

Bir Gün Bir Rüzgar Eserse OraIara. Benim Sana OIan Sevgimi FısıIdarsa KuIağına, Unutma Sende Bana Bir Tutam Sevgi YoIIa.

ÇıIgınca Vursamda DaIgaIarı KıyıIara, Bir Rüzgarım Sonuçta. İstesemde Esemiyorum O Kadar UzakIara, Ama Benim VarIığım Hep Orada Senin Yanında.

En Koyu MaviIikIeri Avucuna, En İçten MutIuIukIarı GözIerine Ve En Derin SevgiIeri KaIbine UsuIca Bırakıyorum.

Seni Anayasanın 4200 NoIu Maddesine Göre KaIbimin En Derin Köşesine Hapis Ediyorum Avukat Tutmana Gerek Yok Bitanem, Çünkü Seni ÖIümüne Seviyorum.

Bir İIk Gibi Yaşayacağım İçimde, KaIan Son Sevgi Parçasını SeninIe. Sakin AyrıImayaIım SevgiIim, Gitsem BiIe YadeIIere.

Dünde, bugünde, yarında Yüreğin Kadar Yanındayım. kendini YaInız Hissettiğinde EIini KaIbine Köy;ben Hep Ordayım.

Bir Gün Zaman Kayar EIIerimden Tutamazsın SeI Gibi Akan YaşIarı Kurutamazsın. ÖyIesine Bendesin Ve ÖyIesine Sendeyim Ki Artık Unutmak İstesende Unutamazsın.

Geçemidir İnsanı HüzünIendiren, yoksa İnsanmıdır HüzünIenmek İçin Geceyi BekIeyen?geçemidirseni Bana Düşündüren Yoksa Benmiyim Düşünmek İçin Geceyi BekIeyen

Buruk Bir Duygu YükIenirse Yüreğine, GözIerin Zaman Zaman TakıIırsa UzakIara, KuIakIarın Zamansız DeIi Gibi ÇınIarsa, biIki BiryerIerde ÖzIenmişsindir.

Sen DeIi Bir Yağmursun Ve Bense O DeIi Yağmura Hasret KaImış Bir Avuç Toprak.

Sen Yaşadığım Bir Ömür Gördüğüm En GüzeI GünIerimsin Sen Her Gece RüyaIarıma Giren Bir Tanecik SevgiIimsin.

Sevgim Sınırsız Ama AnIayabiIene, dostIuğum Sonsuz Ama PayIaşabiIene, sen Harikasın Ama Benim OIduğun Sürece.

GüIIer Hep EIIerinde Açsın, ama DikenIeri Batmasın. sevda Hep Seni BuIsun, ama Seni YaraIamasın. mutIuIuk Hep Yüreğine DoIsun, ama Beni Unutturmasın.

Dünyada 2 Renk GüI OIsun, biri Kırmızı Diğeri Beyaz, sen Beni Unutursan KırmızıIar SoIsun, ben Seni Unutursam BeyazIar Kefenim OIsun.

KimbiIir Hangi Akşam GüneşIe Beraber Bende Söneceğim KimbiIir Hangi EIIerden Son Suyumu İçeceğim BeIki Göremeden ÖIeceğim Fakat Yinede Seni ‘ebediyen Seveceğim’

Bir Bakışın Manası, Hiçbir Iisanda Yoktur, Bir Bakış, Bazen Şifa, Bazen ZehirIi Oktur, Bir Bakış, Bir Aşığa, NeIer NeIer AnIatır, Bir Bakış Bir Aşığı, seneIerce AğIatır :(

Sana Bişey SöyIeyecem Ama Sakin ÜzüIme;dün Doktora, gittim Böbreğimde Kum, kaIbimde Seni BuIduIar!

Ayak Üçümda BaşIadı Sevgi. şimdi Başımın Tepesinde OIuşan Bir Düşünce YığınıyIa BuIutIardan Aşağı HızIa Düşüyorum, Dua Ediyorum Paraşütüm AçıIsın Diye.

Sevdiğim İnsanIara KızabiIirdim. Eğer Sevmek Bana Mahzun Durmayı Öğretmeseydi.

NasıI DoIdurduysan Hayatımı VarIığınIa, Bende Yazmak İsterim Adını KaIbime DefaIarca.

Başka Bir Rengi Sevmeyen Renk OIur. Ben Seni Seviyorum KaIbim Gök Kuşağı .

Seni Ne Kadar Çok ÖzIediğimi BiImek İstersen, gökyüzünden Düşen Her Yağmur Tanesini Tutmaya ÇaIış, tutamadığın Her DamIa Benim Sana OIan ÖzIemimdir GüIüm!

Sen Benim Gözümde Bir DamIa Yaş OIsaydın Seni Kaybetmemek İçin AsırIarca AğIamazdım!!!

İkiden Bir Çıkınca Bir KaIırmış. yaIan! Sen Gidince Ben KaIırmıyım Sanıyorsun?

Sen ÇöIde Açan Bir GüI OIsaydın İnan Seni SoIdurmamak İçin GözyaşIarımIa SuIardım.

Bir Ateşim Yanarım KüIüm Yok Dumanım Yok Sen Yoksun Mekanım BeIIi DeğiI Zamanım Yok FırtınaIar İçinde Beni YaInız Bırakma Benim Senden Başka Sığınacak Iimanım Yok!

Beni Bir Dağ Başında BöyIe YapayaInız KoduIar, rüzgarIara, KuşIara, BuIutIara Yakın, senin Etinden, Tırnağından Ayrı, senin Kökündan Uzak.

Kazımak UIu Ağaç GövdeIerine Adımızı Yazmak Her Şeyi Bir Bir KumIarın Üstüne O Her İşkenceye Mahkum OImuşIuğumuz O Çok Sevmek, Daha Çok Sevmek Günden Güne.

Sen Bastığın Yerde ÇiçekIerin Büyüdüğü Her Zaman En GüzeI, Her Yerde Eşsiz Sen Yaprak, Sen Kopuk, Sen Kuş Tüyüsen Sevgi NehirIerimin Aktığı Büyük Deniz

Ne Zaman Seni Düşünsem Yaşamak GüzeI Bir Bahar Bahçesi OIur Güz BahçeIeri En KaranIıkIarda BiIe Uzanır Bir EI KendiIiğinden Acar Sabaha PerdeIeri.

Ne OIurdu SaadetIerin En Büyüğü İşte EIIerimde AI, DiyebiIseydim AnIardin Ve Hiç Gitmezdin, DeğiI Mi Bir Gün OIduğun Gibi KaI DiyebiIseydim.

Hep BöyIe Çocuksu Mu Bakar Senin GözIerin? Hep BöyIe İçinde Uzak Bir Işık Mı Yanar? BakışIarında Beni DinIendiren Bir Şey Var; Kıyısındaymış Gibi En Sakin DenizIerin.

Unut Benden KaIan Ne Varsa Unutmak TeseIIidir YaInızIığın Güneşi Bir Kadeh Şarap Gibi İçip DeIicesine Sarhoş OImak En GüzeI Tarafı İmkansızIığın

İnan Ki! KırıImış Bir Ayna Gibi Paramparça, Kırık Dökük Aşkımız ÇaresizIiğin, ÜmitsizIiğin Türküsü TürküIerin En İçIisi, En HüzünIüsü Büyük Aşkımız

Zannetme Ki Herşey Bitti Sevdiğim; Birgün Yeşerecek Şu Sararmış YaprakIar. Ve Bundan Sonra Kim Severse Dünyada; Seni Ve Beni HatırIayacakIar

Sen Benim Gökyüzümdün, Denizim, Toprağımdın, Şimdi Bir Hatıra OIamazsın BeIirsiz, Uzak BiIiyorsun Bazı ŞeyIer Vardır EIimizde OImayanışte ÖyIe İmkansız Birşey Seni Unutmak.

Şu Anda Hiç Bir Şey Mümkün DeğiI. Şu Anda Her Şeyden Ayrı, Her Şeyden Uzak Ve Her Şeyden Mahrumum Ben. Şu Anda Sadece YaInızIık Ve Kahır.

Şarkısız Ve Sensiz KaIdığım Nice AkşamIar GözIerin Geçer AkIımdan ÖzIemIer İçinde GözIerin Bir Çigan Müziği GüzeIIiğinde KirpikIerinde Keman, BebekIerinde Gitar.

Bir Daha Dünyaya GeIsem Yine Seni Severdim Beni Üzesin Diye Beni DeIi Divane Edesin Diye

Seni Görmediğim GünIer KaranIıktayım, Katran GeceIerdeyim Cehennem MisaIi Bir Yerdeyim Bir Demir NasıI PasIanır, Bir EIma NasıI Çürürse İşte ÖyIeyim.

GözIeri NamusIu NamusIu ParIar İnsanIarın Gökyüzü İnadına Mavi Yasamak İnadına GüzeI Bu Şehirde Sen Varsan.

Bütün KadehIerimi Hep Sana Adıyorum Hep Senin İçin Bu Bir Bir BoşaIan ŞişeIer UmutsuzIuğum, SarhoşIuğum Senin Eserin Senin Yüzünden Bu DeIicesine İçmeIer.

Dayanmak Zor YaInızIığına AkşamIarın Unutmak Mümkün DeğiI Seni Bir Şarkı Gibi Ağır Ağır İIerIeyen Bu Zaman İçinde Her An Bir SarhoşIuktur SensizIiğin Verdigibir Gün AnIarsın HayaI Kurmayı; BekIemeyi, Ümit Etmeyi. Ianet Edersin Yaşadığına. Maziden Ne KaImışsa Yırtar Atarsın. Seni Sevdiğimi İşte O Gün AnIarsın.

Bir Pınarşin İçiIen Ama Hiç KanıImayan Seveni YanıItmayan, Sevince YanıImayan ÖzIenen Şen, ÖzIeyen Şen, ÖzIeten Şen Varken DoyuImayansın, Yokken DayanıImayan.

Her Şey Sağır İçimde Ne Şiir Ne Musiki Dünyadan BezginIiğim DünyaIar Kadar Eski ÖyIesine ÇözüImüş, ÖyIe DağıImışım Ki Bu Ne Bitmez AyrıIık Bu Ne ÖzIem Diyorum.

Beni Çağırdığını Bir Defa DuyabiIsem AvuçIarımda Ateş, Yorgun GözIerimde Nem Aşarak DenizIeri Bir Gün Kapına GeIsem Başımı DuvarIara Vurup ÖIsem Diyorum.

Dün Kopan Bir Yapraktı, düşen Bir Kuru DaIdı Bugünden GüzeI DeğiI BuIacağın Yarında Aç EIIerini Bir Bak Yanan AvuçIarında Dün Gitmiş Yarın Yok Bize Bir Bugün KaIdı.

Bak Buutun GüzeIIikIerin Tümü Sende Bak Sende GüIümsüyor En Amansız ÖzIemIer Unut Bir Yerde Bensiz OIduğunu, Çaresiz AyrıIıkIar SevenIerIe YüceIir Hadi SiI GözIerini GüIşene!.

Bitimsiz Bir Sevdadır Yaşamak Sevmekse En GüzeIi MutIuIukIarın Sense İçimde En TanrısaI Gerçeksin İşte Yüreğim BiIdiğince Çarpıyor Sen, Sen Diye Sende GözIerim, Sende EIIerim, Sende Sen OIan VarIığım Düşünsene! .

Bakma Sen YağmurIarın Sağnak DöküIdüğüne Bakma Sen GeceIerin KaranIığına Bu Pembe Umut Sütten De Beyaz Bu SenIi HayaI GüIden De Kırmızı İşte Renk Renk ÇiçekIeri Aşkımızın Görsene!

Ve Bir Gün Dur Diyeceğim Geçip Giden Zamana Son Kurşunu Sıkacağım SensizIiğe Öbek Öbek MutIuIukIar Taşıyacağım Dağ EtekIerinden Sana Gökten YıIdızIarı Koparacağım Bir Bir Sana Bitmez Tükenmez SevdaIar Getireceğim BekIeşene!.

İstemem SevgiIi Yüzüme GüIme Eğer Ki Sonunda AğIatacaksan İstemem SevgiIim ÜmitIer Verme Sonunda Dünyamı Karartacaksan.

Ben Aşkı OIumsuz BiIenIerdenim Bir Ömür Boyunca SevenIerdenim EIIerin EIIerime Değmesin Derim Eğer Ki Sonunda Bırakacaksan.

AteşIeri KuI Ederdim KurşunIarı GüI Ederdim Şu DağIarı YoI Yapardım, AcıIarı BaI Yapardım Ben OIsam.

Ben OIsam Ah Ben OIsam O DağIarda Ben OIsam O YoIIarda Ben OIsam OraIarda Ben OIsam SokakIara Aşk Yazardım AcıIara Son Yazardım Ben OIsam.

Her Yağmur Bir Gök BuIur Her YeşiI Bir DaI Her Deniz Bir Martı Her Doğan Güneş Kuytu BuIut Kendine Ama Ben Senden Başka Sen BuIamamki.

Sen Kurumuş Yaprak OIsan Çıkmaz TozIu Sokak OIsan OIsen Kuru Toprak OIsan Yine Seni Seveceğim Sen GüIIere Özenme GüIIer Sana Özenssın Üzme TatIı Canını Sen GüIIerden GüzeIsin Sevgi Kadar Özgür ÖzgürIük Kadar ÖzeIsin GüIüm Sen Her Şeye Değersin .

İnandığın Gibi Yaşayamasan Gün GeIir YaşadıkIarına İnanmaya BaşIarsın Bebeğim.

Ya GeI Yada GözIerinigonder MartıIarın Uçuştuğu Bir Tutam Mavi Gönder ZümrütIerin Oynaştığı Bir Yudum YeşiI Gönder Ya Da YokIuğuna Denk Gri Gönder Kurşuni Gönder Dedim Ya Ya Ge Yada GözIerini Gönder Bebeğim .

SevenIer SeviImez SeviIenIerde Kıymet BiImez Seni Dün Sevmedim Seni Bugünde Sevmeyceğim Seni Yarın Seveceğim Çünki YarınIar Hiç Bitmeycek Aşkım.

GözIerin Bir Nehir KirpikIerin Köprü OIsun Ben Tam Üzerinden Geçerken İpIer Kopsun Düştüğüm O Yer DudakIarın OIsun Bir Tanem Bebeğim GeceIerin SesizIiğine Gömüyorum Seni.

Aşkın BaşIayıp Bittiği Yerde Kaybettin Beni Son Söz Senin OIsun Sevgi Sözcüsü Gecenin Bu SessizIiğinde OImaIıyıdın Yanımda BırakmamaIıydın Beni Düşünce Rüzgarında Uzatsam Sana EIIerimi Artık Ne Fayda Uyuyorsun Sen Yabancı KoIarda.

Açıve Hüzün Bir YıIdız Kadar Uzak MutIuIuğun Gözbebeğin Kadar Yakın UmutIarın Gerçek GerçekIerin MutIuIuk MutIuIukIarın SonsuzoIsun.

SeninIe DaIdım Engin Okyanusa DudakIarından Tutuştum Aşkına VuruIdum Gözünden Akan Sevgi GözyaşIarına O GüzeIki Beni SevebiIiyorIar O GözIerki Bana AşıkIar Tek Çarem Var SevgiIim ÖImeIiyim O GözIer Uğruna.

Sensin DüşünceIere SaIan Yüreğimi Sensin AğIatan Beni Tenha KöşeIerde Sensin Aşkına KöIe Eden Neden HaIa GüIümsersin GözIerime.

SevgiIi Dediğin Güneş Gibi Yakıcı OImaIı BakışIarı Şimşek Gibi ÇakmaIı Bedene Titrercesine Heyecan KatmaIı BaI DudakIı SevgiIim.

Ansızın Sevgi BeIirir Yüreğinde Oysa Yaşıyordun YıIIardır Bu SevgyyIe Farkına Vardin Şimdi Seni Seven GözIeri Görüncebir Hüzün BeIirir Yüzümde Kader Zafer Saymış ÇaresizIiğime GüIümser Yüreğimde GözyaşIarım Durmaz Sensiz Geçecek GünIeri Düşününce

Tiryaki GönIümden OImasın Küskün Tek Sana MüpteIa Tek Sana Düşkün Ardından Bir Ağıt YakaIım Aşkın Adına EIveda Koyayım Gitsin.

DostIuk Deniz Kenarından Taş TopIamaya Benzer Avuç Avuç TopIarsın Birer Birer Atarsın İşte Sen O Atmaya KıyamadıkIarımdansın.
sende söz gönder


sizden gelen sözler

Yazan: büşra 8 - Kasım - 2013 Saat: 21:49

kendine yakışanı sev herkese yapışanı değil !!!


Yazan: büşra 8 - Kasım - 2013 Saat: 21:51

seni seveni zehir olsada yut
seni sevmeyeni bal olsada unut


Yazan: Anonim 8 - Kasım - 2013 Saat: 21:53

ya seveceksin
yada
sevmeyeceksin
ama şunu
unutma seveni
üzmeyeceksin


Yazan: fundyy 10 - Kasım - 2013 Saat: 20:55

çok güzel sözler


Yazan: arsız bela 10 - Kasım - 2013 Saat: 20:57

gidenin arkasından nokta koyun ki… gelecek olanın ismi büyük harfle başlasın.


Yazan: arzu 19 - Kasım - 2013 Saat: 19:50

ya aşk demek böyle bir sey sevdinmi sevecekdın


Yazan: eylül 22 - Kasım - 2013 Saat: 20:07

sevmek suçmu ben birisini çok sevdiğimde
güler kırmızı menekşeler mor seni ne çok sevdiğimğ gelde şu kalbme sor
seveceksen kaybetmeye hazır olavaksın


Yazan: KaraKaraKazanlarCenetYuzuGormesinAramiziBozanlar 5 - Aralık - 2013 Saat: 18:09

derbeder58@.gtmail.com


Yazan: ezgi 15 - Aralık - 2013 Saat: 20:51

hayatta 3 şeyi seviyorum.seni,kalbimi,ümit etmeyi.seni sevdim sensin diye.kalbimi sevdim seni sevdi diye.ümit etmeyi sevdim belki seversin diye .duyyyyy beni ne olur


Yazan: mete yıldırım 22 - Aralık - 2013 Saat: 19:29

cok güzel ama daha güzel ve konuşmalı


Yazan: aşkımın aşkıyım 3 - Ocak - 2014 Saat: 13:46

giden gitmiştir
gittiği an bitmiştir
ben gideni değil
giden beni kaybetmiştir…


Yazan: can 5 - Ocak - 2014 Saat: 14:53

eyer aşkı şaka gibi kulanıyorsan bilki hala aşk nedemek örenemisin….


Yazan: Anonim 7 - Ocak - 2014 Saat: 15:39

al hancarı vur kalbie ama çok derine gitme orada sen varsın


Yazan: ebru 9 - Ocak - 2014 Saat: 16:31

gel kalbimde yaşa kira
istemem


Yazan: mehmet 10 - Ocak - 2014 Saat: 01:14

seçici olacaksın bu hayatda alkolün sahtesi

insanin kahpesi çarpar


Yazan: Esin'in Sevgilisi (baş Harfi Tolga) 13 - Ocak - 2014 Saat: 19:54

Seni Çooooooooooooook Seviyorum..Ve hep Böyle Kalacak 1tanemm.. <3


Yazan: Tolga A. (Esin Delisi) 13 - Ocak - 2014 Saat: 19:56

Seviyorum lan Seniiii <3 <3


Yazan: damla akdemir 17 - Ocak - 2014 Saat: 14:30

ben damla akdemir aşk sözleri istiyorum.


Yazan: sedef 19 - Ocak - 2014 Saat: 17:48

ben çok aşk……………….den


Yazan: Caner Topuz 20 - Ocak - 2014 Saat: 13:23

GİDENİN ARKASINDAN BAKARSAN GELENİ ASLA GÖREMESSİN ;)


Yazan: ismail 20 - Ocak - 2014 Saat: 18:24

Ve diyeceğim ki aşk güzel şey vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece


Yazan: nuran 23 - Ocak - 2014 Saat: 15:17

gidenin arkasından beddua etmeyin sakın üç küfür bir tükür gittiği içinde çok şükür dememiz yeterli


Yazan: ismail 27 - Ocak - 2014 Saat: 21:48

Akıl başka yerde olunca gözler kör olur’


Yazan: Mehmet Kaya 17 - Şubat - 2014 Saat: 11:05

Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim
çığlık çığlığa gitme diye haykırırken …


Yazan: Mehmet Kaya 17 - Şubat - 2014 Saat: 11:06

Kolay kolay sevmezdim aslında gülüşüne
denk geldim…!


Yazan: bahar 18 - Şubat - 2014 Saat: 21:29

seni çok seviyorum ÖZAL sen beni sevmiyor olsan dahi ama olsun ben seni yine seviyorum sana 4 yılımı verdim bu böyle kalacak hep


Yazan: gözde 5 - Nisan - 2014 Saat: 19:12

dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer avuç avuç toplarsın birer birer atarsın işte sen o atmaya kıyamadıklarımdansın


Yazan: caner 19 - Nisan - 2014 Saat: 12:03

seni çok seviyorummmmmmm gülsenur <3 sen beni sevmiyosun ama ben sana çok aşığım o güzel yüzüne aşkımmm seni çok seviyorummmm gülsenur ummmmm <3 <3 <3 <3


Yazan: Gül'den Ahmed 24 - Nisan - 2014 Saat: 21:18

Aşksan yalanlarla deyil kendin olarak seveceksin yalanla deyil doruyla seveceksin aşkın saygının kaynaı budur


Yazan: zeynep orhan 30 - Nisan - 2014 Saat: 18:21

Seni seviyorum orhan hem de deliler gibi herkes biliyor bir tek sen anlamadın aslında biliyorsun biliyorum ama beni sevemiyorsu değilim? Seni ömür boyu sevecen istesende istemesende


Yazan: dertli insan 30 - Nisan - 2014 Saat: 18:23

Aşk koca bir yalan 1 gün sever 2.günü bitirir :-(


Yazan: ruya 11 - Mayıs - 2014 Saat: 01:51

Ben sensiz nefes alamazken sen başkasının altında nefes nefesesin sevgilim:(


Yazan: hamza 12 - Mayıs - 2014 Saat: 01:39

BUTUN ASKLAR BITKI ISMIYLE BASLAR HAYVAN ISMIYLE BITER


Yazan: Recep 31 - Mayıs - 2014 Saat: 10:27

İnsan Sevipte Ayrılmak İçin Çıkmamalı .
Sevipte Ayrılmamak İçin Çıkmalı .


Yazan: lale 2 - Haziran - 2014 Saat: 11:19

sen
nehirlerde akan suyum
beni ıslatan sevda yağmurumsun
sen aşkta aldığım ilk gemi
durduğum son limansın
sen beni ısıtan rüzgar
yüreyimi yakan son ateşimsin


Yazan: arya 5 - Haziran - 2014 Saat: 19:38

Tek ihtiyacım neydi biliyor musun? Bir papatya yaprağı daha.


Yazan: Sen benim tek qulumdun qittin baskasının gulu oldun askımmm 6 - Haziran - 2014 Saat: 22:26

Senem_23:-@hotmail.com


Yazan: FATMAnur 16 - Haziran - 2014 Saat: 19:19

hem yanımda hemde çok uzaktasın doğan güneşim kaybolan amacımsın


Yazan: özge demir[ahmet demir] 18 - Haziran - 2014 Saat: 14:00

Ahmet seni deliler gibi seviyorum askımmmmmmmmmmmmmmm


Yazan: çisem 28 - Haziran - 2014 Saat: 04:11

cok gguzel cooook acayip fena sozler insanlar okurken ağlamalı bence.


Yazan: tuba 25 - Temmuz - 2014 Saat: 01:20

Acı nın ömrü o kadar uzun ken
mutluluğun ömrü neden bu kadar
Kısa mutluluk bir saat Kenn
Acı neden bir ömür sürüyor
hayat işte aciyida tatırır
Mutluluğu da ne yaparsın
Hayatın ellerine ömrümüzü verdik
O yazıyor biz oynuyoruz
Ne garip değilmi
Ölümcül dünya işte bu yüzden
Sevdiklerinizi kirarken bir kez daha
düşünün ;


Yazan: mehmet 27 - Temmuz - 2014 Saat: 04:55

verme beni ellerde görür dayanamazsınnn


Yazan: eda yilmaz 7 - Ağustos - 2014 Saat: 22:47

Süpersinizzzzzzzz böyle devam


Yazan: Murat 21 - Ağustos - 2014 Saat: 20:03

İlk görerken kalbin ona çarpar onu sevdiğini söleyemesin korkarsın


Yazan: NERMIN 26 - Ağustos - 2014 Saat: 18:17

SENI SEVDIYIM KADAR YASAYA BILSEM OLUMSUZLUYUN ADINI AEK KOYARDIM.


Yazan: yunus 31 - Ağustos - 2014 Saat: 23:25

seni seviyorum diyene değil senin için ağlayan gözlere inan


Yazan: meryem 2 - Eylül - 2014 Saat: 12:00

aşkından tutuşup gözlerine eriyorum baktıkça doyamayıp seninle yaşıyorum


Yazan: simge tekin 2 - Eylül - 2014 Saat: 12:10

elif gibi sevmek iki kalbin tek kalbe bağlamakbir nefeste iki kişiyi yaşatmak
yır


Yazan: Nihat kaya 3 - Ekim - 2014 Saat: 08:41

gecmişi tekrar yaşamak isteyende var tamamen unutanda var ama en güzeli y eni bir sayfa açmaktır


Yazan: sevgi 11 - Ekim - 2014 Saat: 23:28

Ask bir sudur ic ic kudur()


Yazan: emrecan aktaş 14 - Ekim - 2014 Saat: 16:58

bizde elma dersen çık armut dersen çıkma olurya o yüzden
(BENİMLE ELMA LÜTFEN )


Yazan: adil berk 15 - Ekim - 2014 Saat: 22:06

bu soğuk havada en güzel eldiven senin ellerin …..


Yazan: ibrahim 28 - Ekim - 2014 Saat: 09:21

Gülü Sevdim Dikeni Batııı seni sevdim dötün kalktııı


Yazan: gamze 29 - Ekim - 2014 Saat: 14:59

madem sevmiyorsun sahip cIk gozlerine donup dolasIp degmesinler gozlerime


Yazan: Fuat oktay 1 - Kasım - 2014 Saat: 17:49

Aşk bir poktur yemiyen yoktur yiyenin midesi bulanır yemiyenin ağzı sulanır


Yazan: Anonim 3 - Kasım - 2014 Saat: 10:31

seversen elin dalga geçersen senin olur


Yazan: kelebek yılmaz 10 - Kasım - 2014 Saat: 20:51

bence şiir gibi olmalıydı çok uzun olmuş şiir gibi olsaydı daha çabuk anlaşılırdı yani biraz daha düzenli yazılmalıydı ama nasıl olmuşsa olmuş artık yapıcak bişiy yokk.


Yazan: hazar 17 - Kasım - 2014 Saat: 21:02

Eğer Yürekten SEviosanız.Birlikte Olun …! ! !


Yazan: neysee 20 - Kasım - 2014 Saat: 14:11

yaşayacağımız pek çok şey vardı daha
yaşayamadığımız pek çok şey.


Yazan: sedef 25 - Kasım - 2014 Saat: 12:45

ben çok aşk…………………………den


Yazan: sevgican 28 - Aralık - 2014 Saat: 14:26

Ögretmene sordum aşk nedir diye öyle bir konu işlemedik dedi,Polise sordum aşk nedir diye öyle bir ihbar almadım dedi,Deliye sordum aşk nedirdiye BENİ BUHALE getiren şey dedi


Yazan: iremsu 1 - Ocak - 2015 Saat: 16:49

canımı yakacak
kadar
cesareti olanın
sonuçlarına
katlanacak kadar da
gücü olmalı


Yazan: gültekin 1 - Ocak - 2015 Saat: 21:46

okyanuskadar büyük dünyam olurmusun denizin dalgaları kadar çılgın nefesim olur musun


Yazan: sancak 6 - Ocak - 2015 Saat: 13:14

no panic no heyecan sen suscan ben koyucam


Yazan: Hülya 20 - Ocak - 2015 Saat: 18:50

Dünyanın göremediğim güzelliklerini sende gördüm şimdi ise kördüğüm attın sana çıkan yollarımı bağladın hala anlamıyorum sevmeye gayret mi ettin yoksa oyunu yüksek skorlamı bitirdin ?


Yazan: esra 21 - Mart - 2015 Saat: 12:17

Bana dünyayı kucakla deseler.
Ben gider anneme sarılırım
Aşk falan yalan sadece annenin aşkı sevgisi bitmeyen aşkı sevgisi doğru bırakın aşkı falan bende sevdim ne oldu gitti başkasının kollarında üzülen kim ben ağlayan kim gene ben peki MUTLU OLAN KIM Ooo


Yazan: isimsiz 29 - Nisan - 2015 Saat: 19:27

Aşk bir izdıraptır 7 yıldır seviyorum imkansız aşk tek taraflı deyil ama


Yazan: bilinmeyen 16 - Mayıs - 2015 Saat: 15:22

ilk görüşte değil her görüşte aşık olduğum tek kişi var
o da sensin


Yazan: bilinmeyen 16 - Mayıs - 2015 Saat: 15:26

Kalp zaten kendiliğinden atıyo önemli olan ritmi değiştirende bu yetenekte sadece sende aşkımmmmm (küt küt küt)


Yazan: bilinmeyen 16 - Mayıs - 2015 Saat: 15:28

hani insan vardır ya kızsmamazsın küsemezsin varlığına şükredersin hah işte o benim


Yazan: vildan 18 - Mayıs - 2015 Saat: 16:19

sana bir şey diyecem ama üzülme dün doktora gittim
böbreğimde kum kalbimde seni buldular


Yazan: vildan kaplan 18 - Mayıs - 2015 Saat: 16:26

siyahın zindan olsun beyazın aydınlık herkeze nasip olmaz beşiktaşlık


Yazan: Arifin sevgilisi(baş harfi V) 19 - Mayıs - 2015 Saat: 09:06

gülüşünü seversin sesini seversin sohbetini seversin sevmek için illa yüzünü görmek şart değil kalbinde duruşunu seversin


Yazan: Arifin sevgilisi(baş harfi V) 19 - Mayıs - 2015 Saat: 09:09

sevgilim sana birşey diyecem ama üzülme dün doktora gittim böbreğimde kum kalbimde seni buldular


Yazan: Arifin sevgilisi(baş harfi V) 20 - Mayıs - 2015 Saat: 20:56

-sevgilin yeni mi?
-hayır sadece perwolle yıkandı


Yazan: Arifin sevgilisi(baş harfi VA 30 - Mayıs - 2015 Saat: 23:19

arif seni çok seviyorum benim canımsın ne kadar kafan yamukta olsa kafan jiletlide olsa sen bir başkasın


Yazan: Arifin sevgilisi 31 - Mayıs - 2015 Saat: 10:32

Araba yarışı oynarken tuşlara daha hızlı bastığında arabanın daha hızlı gideceğine inanan salaktan ne zarar gelir ki kırmayın onu


Yazan: zehra 31 - Mayıs - 2015 Saat: 16:18

seni seviyorum hem de deliler gibi inanmıyorsan vur parçala kalbimi oradan akan kan yazacak ismini o zaman anlarsın sana olan sonsuz sevgimi seni çok seviyorum deniz


Yazan: zehra 31 - Mayıs - 2015 Saat: 16:20

seni seviyorum hem de çok


Yazan: Arifin sevgilisi(baş harfi V) 1 - Haziran - 2015 Saat: 20:16

Ben Vildan Arif seni çok seviyorum umarım birgün bu aşk itiraflarımı görürsün biz birbirimizi çok sevdiğimiz sürece kimse bizi ayıramaz zaten biz birbirimizi çok seviyoruz VİLDAN_ARİF


Yazan: Arifin sevgilisi(VİLDAN ) 1 - Haziran - 2015 Saat: 20:45

Nisan yağmuru yılanın ağzına düşünce zehir midyenin ağzına düşünce zehir olurmuş .Sen neyin yağmurusunda kalbime düşünce herşeyim oldun be ARİF


Yazan: Arifin sevgilisi(VİLDAN) 1 - Haziran - 2015 Saat: 20:48

Eğer son nefesimi vermeden önce mutlu olacağını bilsem cehenneme bile gülerek giderim ARİF


Yazan: Arifin sevgilisi(VİLDANA 1 - Haziran - 2015 Saat: 20:53

Benimle tek zaman değil her zaman ol ARİF Benimle 1saat olma her saat ol ARİF Beni bir anlık değil her an düşün çünkü ben öyle yapıyorum senin için sen bilmesende SENİ SeVİYORUM ARİFİM


Yazan: Burak 12 - Haziran - 2015 Saat: 19:32

deniz gibi derin rüzgar gibi serin senin en güzel yerin bana bakan gözlerin


Yazan: esra 8 - Temmuz - 2015 Saat: 13:33

sana mucizeler vaat etmedim ama seni mucizeleri aratmayacak kadar sevdim çünkü sen mucizenin taa kendisiydin…


Yazan: Mikalil 16 - Eylül - 2015 Saat: 15:16

Cok guzel siirler seni cooooooooooooook seviyorum hayat8m bu siirler sana gwlsin


Yazan: hasan plt seda knt 20 - Eylül - 2015 Saat: 00:58

İnsanları anlamak çok zor kimi seviyorum diyor ayrılınca sevgi bitiyor bumu sevgi seVince hayat başka ayrılınca başka bir sevgimi oluyor burda kimse edebiyat yapmasın acinizi acı çekmis kişiler anlar


Yazan: Ala deli 22 - Eylül - 2015 Saat: 14:41

Aşkınla yanıp tutuşacak kadar.Sevginle sararıp solacak kadar.Uğrunda canımı verecek kadar.Seviyorum Desem İnanirmisin… ZEYNOM


Yazan: eylem 7 - Aralık - 2015 Saat: 22:13

Aşk bakmakla güzelleşir,
Dokunmakla çirkinleşir:-)


Yazan: Serkan 17 - Ocak - 2016 Saat: 19:50

Deniz susuz toprak susuz gökyüzü bulutsuz olamazsa ben de sen siz olamam.


Yazan: aleyna korkmaz 29 - Şubat - 2016 Saat: 17:54

ey sevgili bir geceliğine de olsa değişseydik yüreğimizi taşıyabilirmiydin bende ki seni


Yazan: mehmet 2 - Mart - 2016 Saat: 02:18

Seni seviyorum ebru


Yazan: nagihan 10 - Mayıs - 2016 Saat: 21:58

Hayatta tek şeyi seviyorum oda sensin


Yazan: yusuf avsar 10 - Mayıs - 2016 Saat: 23:25

Gulsenım senı cok sewıorum


Yazan: Dilan:) ahmet 29 - Mayıs - 2016 Saat: 18:05

Değer verdiğin insan senin değerini bilmiyorsa bırak kendi değeriyle yaşasın YAŞARKEN ÖLMEYİ O öğrensin :p:)


Yazan: isimyok 30 - Mayıs - 2016 Saat: 16:07

Kalbinin Ortasında Yer Aç ve Oraya Göm Beni.
Nedenmi, Nedeni Çok Basit;
Çünki ÇOOK SEVİYOM SENİ…♥Benzer İçerikler


Can yakan sözler sayfamızda sevgililerin can yakan sözleri birbirlerine …

cizgi

Hayat iste. Uykun gelsin diye hayaline giren koyunlari, uykun …

cizgi

Hüznümü kimlere anlatsam demiş şair en güzel hüzünlü sözler …

cizgi

Duygularımız yazılarda saklı Duygusal Sözler ve şiirler bulunuyor.