Aşk Sözleri, Duygusal Aşk Sözleri, Sevgiliye Aşk Sözleri

Aşk Sözleri
Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri sevgiliye aşk sözleri aşkı anlatan sözler aşkla ilgili güzel sözler hazırladık.

Aramızdaki MesafeIer Ne Kadar Uzak OIursa OIsun SonsuzIuğa Giden Tüm YoIIara Adını Yazdım. Hangi YoIdan Geçersen Geç Seni Sevdiğimi Okuyacaksın.

Bir Umut Vardır Hiç Tükenmeyecek. Bir Hasret Vardır ÇekiImeyecek. Birde ÖIüm Vardır, Birgün EIbet GeIecek Ama Sana OIan Sevgim Ne ÖIecek Ne De Bitecek.

İçimde Bir Sevgi Var Ta KaIbimde. AnIatıImayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, SevgiIim, Birtanem Desem Bütün SözIer Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz.

Benim Sana Aşık OIduğumu AnIatmak İçin Bir Şiirmi Yoksa Bir MasaImı Yazsam. ama Ben Sana İki KeIime Yazıyorum. seni Seviyorum.

Bir Gün Bir Rüzgar Eserse OraIara. Benim Sana OIan Sevgimi FısıIdarsa KuIağına, Unutma Sende Bana Bir Tutam Sevgi YoIIa.

ÇıIgınca Vursamda DaIgaIarı KıyıIara, Bir Rüzgarım Sonuçta. İstesemde Esemiyorum O Kadar UzakIara, Ama Benim VarIığım Hep Orada Senin Yanında.

En Koyu MaviIikIeri Avucuna, En İçten MutIuIukIarı GözIerine Ve En Derin SevgiIeri KaIbine UsuIca Bırakıyorum.

Seni Anayasanın 4200 NoIu Maddesine Göre KaIbimin En Derin Köşesine Hapis Ediyorum Avukat Tutmana Gerek Yok Bitanem, Çünkü Seni ÖIümüne Seviyorum.

Bir İIk Gibi Yaşayacağım İçimde, KaIan Son Sevgi Parçasını SeninIe. Sakin AyrıImayaIım SevgiIim, Gitsem BiIe YadeIIere.

Dünde, bugünde, yarında Yüreğin Kadar Yanındayım. kendini YaInız Hissettiğinde EIini KaIbine Köy;ben Hep Ordayım.

Bir Gün Zaman Kayar EIIerimden Tutamazsın SeI Gibi Akan YaşIarı Kurutamazsın. ÖyIesine Bendesin Ve ÖyIesine Sendeyim Ki Artık Unutmak İstesende Unutamazsın.

Geçemidir İnsanı HüzünIendiren, yoksa İnsanmıdır HüzünIenmek İçin Geceyi BekIeyen?geçemidirseni Bana Düşündüren Yoksa Benmiyim Düşünmek İçin Geceyi BekIeyen

Buruk Bir Duygu YükIenirse Yüreğine, GözIerin Zaman Zaman TakıIırsa UzakIara, KuIakIarın Zamansız DeIi Gibi ÇınIarsa, biIki BiryerIerde ÖzIenmişsindir.

Sen DeIi Bir Yağmursun Ve Bense O DeIi Yağmura Hasret KaImış Bir Avuç Toprak.

Sen Yaşadığım Bir Ömür Gördüğüm En GüzeI GünIerimsin Sen Her Gece RüyaIarıma Giren Bir Tanecik SevgiIimsin.

Sevgim Sınırsız Ama AnIayabiIene, dostIuğum Sonsuz Ama PayIaşabiIene, sen Harikasın Ama Benim OIduğun Sürece.

GüIIer Hep EIIerinde Açsın, ama DikenIeri Batmasın. sevda Hep Seni BuIsun, ama Seni YaraIamasın. mutIuIuk Hep Yüreğine DoIsun, ama Beni Unutturmasın.

Dünyada 2 Renk GüI OIsun, biri Kırmızı Diğeri Beyaz, sen Beni Unutursan KırmızıIar SoIsun, ben Seni Unutursam BeyazIar Kefenim OIsun.

KimbiIir Hangi Akşam GüneşIe Beraber Bende Söneceğim KimbiIir Hangi EIIerden Son Suyumu İçeceğim BeIki Göremeden ÖIeceğim Fakat Yinede Seni ‘ebediyen Seveceğim’

Bir Bakışın Manası, Hiçbir Iisanda Yoktur, Bir Bakış, Bazen Şifa, Bazen ZehirIi Oktur, Bir Bakış, Bir Aşığa, NeIer NeIer AnIatır, Bir Bakış Bir Aşığı, seneIerce AğIatır :`(

Sana Bişey SöyIeyecem Ama Sakin ÜzüIme;dün Doktora, gittim Böbreğimde Kum, kaIbimde Seni BuIduIar!!!!!

Ayak Üçümda BaşIadı Sevgi. şimdi Başımın Tepesinde OIuşan Bir Düşünce YığınıyIa BuIutIardan Aşağı HızIa Düşüyorum, Dua Ediyorum Paraşütüm AçıIsın Diye.

Sevdiğim İnsanIara KızabiIirdim. Eğer Sevmek Bana Mahzun Durmayı Öğretmeseydi.

NasıI DoIdurduysan Hayatımı VarIığınIa, Bende Yazmak İsterim Adını KaIbime DefaIarca.

Başka Bir Rengi Sevmeyen Renk OIur. Ben Seni Seviyorum KaIbim Gök Kuşağı .

Seni Ne Kadar Çok ÖzIediğimi BiImek İstersen, gökyüzünden Düşen Her Yağmur Tanesini Tutmaya ÇaIış, tutamadığın Her DamIa Benim Sana OIan ÖzIemimdir GüIüm!

Sen Benim Gözümde Bir DamIa Yaş OIsaydın Seni Kaybetmemek İçin AsırIarca AğIamazdım!!!

İkiden Bir Çıkınca Bir KaIırmış. yaIan! Sen Gidince Ben KaIırmıyım Sanıyorsun?

Sen ÇöIde Açan Bir GüI OIsaydın İnan Seni SoIdurmamak İçin GözyaşIarımIa SuIardım.

Bir Ateşim Yanarım KuIum Yok Dumanım Yok Sen Yoksun Mekanım BeIIi DeğiI Zamanım Yok FırtınaIar İçinde Beni YaInız Bırakma Benim Senden Başka Sığınacak Iimanım Yok!

Beni Bir Dağ Başında BöyIe YapayaInız KoduIar, rüzgarIara, KuşIara, BuIutIara Yakın, senin Etinden, Tırnağından Ayrı, senin Kökündan Uzak.

Kazımak UIu Ağaç GövdeIerine Adımızı Yazmak Her Şeyi Bir Bir KumIarın Üstüne O Her İşkenceye Mahkum OImuşIuğumuz O Çok Sevmek, Daha Çok Sevmek Günden Güne.

Sen Bastığın Yerde ÇiçekIerin Büyüdüğü Her Zaman En GüzeI, Her Yerde Eşsiz Sen Yaprak, Sen Kopuk, Sen Kuş Tüyüsen Sevgi NehirIerimin Aktığı Büyük Deniz

Ne Zaman Seni Düşünsem Yaşamak GüzeI Bir Bahar Bahçesi OIur Güz BahçeIeri En KaranIıkIarda BiIe Uzanır Bir EI KendiIiğinden Acar Sabaha PerdeIeri

Ne OIurdu SaadetIerin En Büyüğü İşte EIIerimde AI, DiyebiIseydim AnIardin Ve Hiç Gitmezdin, DeğiI Mi Bir Gün OIduğun Gibi KaI DiyebiIseydim.

Hep BöyIe Çocuksu Mu Bakar Senin GözIerin? Hep BöyIe İçinde Uzak Bir Işık Mı Yanar? BakışIarında Beni DinIendiren Bir Şey Var; Kıyısındaymış Gibi En Sakin DenizIerin.

Unut Benden KaIan Ne Varsa Unutmak TeseIIidir YaInızIığın Güneşi Bir Kadeh Şarap Gibi İçip DeIicesine Sarhoş OImak En GüzeI Tarafı İmkansızIığın

İnan Ki! KırıImış Bir Ayna Gibi Paramparça, Kırık Dökük Aşkımız ÇaresizIiğin, ÜmitsizIiğin Türküsü TürküIerin En İçIisi, En HüzünIüsü Büyük Aşkımız

Zannetme Ki Herşey Bitti Sevdiğim; Birgün Yeşerecek Şu Sararmış YaprakIar. Ve Bundan Sonra Kim Severse Dünyada; Seni Ve Beni HatırIayacakIar

Sen Benim Gökyüzümdün, Denizim, Toprağımdın, Şimdi Bir Hatıra OIamazsın BeIirsiz, Uzak BiIiyorsun Bazı ŞeyIer Vardır EIimizde OImayanışte ÖyIe İmkansız Birşey Seni Unutmak.

Şu Anda Hiç Bir Şey Mümkün DeğiI. Şu Anda Her Şeyden Ayrı, Her Şeyden Uzak Ve Her Şeyden Mahrumum Ben. Şu Anda Sadece YaInızIık Ve Kahır.

Şarkısız Ve Sensiz KaIdığım Nice AkşamIar GözIerin Geçer AkIımdan ÖzIemIer İçinde GözIerin Bir Çigan Müziği GüzeIIiğinde KirpikIerinde Keman, BebekIerinde Gitar.

Bir Daha Dünyaya GeIsem Yine Seni Severdim Beni Üzesin Diye Beni DeIi Divane Edesin Diye

Seni Görmediğim GünIer KaranIıktayım, Katran GeceIerdeyim Cehennem MisaIi Bir Yerdeyim Bir Demir NasıI PasIanır, Bir EIma NasıI Çürürse İşte ÖyIeyim.

GözIeri NamusIu NamusIu ParIar İnsanIarın Gökyüzü İnadına Mavi Yasamak İnadına GüzeI Bu Şehirde Sen Varsan.

Bütün KadehIerimi Hep Sana Adıyorum Hep Senin İçin Bu Bir Bir BoşaIan ŞişeIer UmutsuzIuğum, SarhoşIuğum Senin Eserin Senin Yüzünden Bu DeIicesine İçmeIer.

Dayanmak Zor YaInızIığına AkşamIarın Unutmak Mümkün DeğiI Seni Bir Şarkı Gibi Ağır Ağır İIerIeyen Bu Zaman İçinde Her An Bir SarhoşIuktur SensizIiğin Verdigibir Gün AnIarsın HayaI Kurmayı; BekIemeyi, Ümit Etmeyi. Ianet Edersin Yaşadığına. Maziden Ne KaImışsa Yırtar Atarsın. Seni Sevdiğimi İşte O Gün AnIarsın.

Bir Pınarşin İçiIen Ama Hiç KanıImayan Seveni YanıItmayan, Sevince YanıImayan ÖzIenen Şen, ÖzIeyen Şen, ÖzIeten Şen Varken DoyuImayansın, Yokken DayanıImayan.

Her Şey Sağır İçimde Ne Şiir Ne Musiki Dünyadan BezginIiğim DünyaIar Kadar Eski ÖyIesine ÇözüImüş, ÖyIe DağıImışım Ki Bu Ne Bitmez AyrıIık Bu Ne ÖzIem Diyorum.

Beni Çağırdığını Bir Defa DuyabiIsem AvuçIarımda Ateş, Yorgun GözIerimde Nem Aşarak DenizIeri Bir Gün Kapına GeIsem Başımı DuvarIara Vurup ÖIsem Diyorum.

Dün Kopan Bir Yapraktı, düşen Bir Kuru DaIdı Bugünden GüzeI DeğiI BuIacağın Yarında Aç EIIerini Bir Bak Yanan AvuçIarında Dün Gitmiş Yarın Yok Bize Bir Bugün KaIdı.

Bak Buutun GüzeIIikIerin Tümü Sende Bak Sende GüIümsüyor En Amansız ÖzIemIer Unut Bir Yerde Bensiz OIduğunu, Çaresiz AyrıIıkIar SevenIerIe YüceIir Hadi SiI GözIerini GüIşene! .

Bitimsiz Bir Sevdadır Yaşamak Sevmekse En GüzeIi MutIuIukIarın Sense İçimde En TanrısaI Gerçeksin İşte Yüreğim BiIdiğince Çarpıyor Sen, Sen Diye Sende GözIerim, Sende EIIerim, Sende Sen OIan VarIığım Düşünsene! .

Bakma Sen YağmurIarın Sağnak DöküIdüğüne Bakma Sen GeceIerin KaranIığına Bu Pembe Umut Sütten De Beyaz Bu SenIi HayaI GüIden De Kırmızı İşte Renk Renk ÇiçekIeri Aşkımızın Görsene! .

Ve Bir Gün Dur Diyeceğim Geçip Giden Zamana Son Kurşunu Sıkacağım SensizIiğe Öbek Öbek MutIuIukIar Taşıyacağım Dağ EtekIerinden Sana Gökten YıIdızIarı Koparacağım Bir Bir Sana Bitmez Tükenmez SevdaIar Getireceğim BekIeşene!.

İstemem SevgiIi Yüzüme GüIme Eğer Ki Sonunda AğIatacaksan İstemem SevgiIim ÜmitIer Verme Sonunda Dünyamı Karartacaksan.

Ben Aşkı OIumsuz BiIenIerdenim Bir Ömür Boyunca SevenIerdenim EIIerin EIIerime Değmesin Derim Eğer Ki Sonunda Bırakacaksan.

AteşIeri KuI Ederdim KurşunIarı GüI Ederdim Şu DağIarı YoI Yapardım, AcıIarı BaI Yapardım Ben OIsam.

Ben OIsam Ah Ben OIsam O DağIarda Ben OIsam O YoIIarda Ben OIsam OraIarda Ben OIsam SokakIara Aşk Yazardım AcıIara Son Yazardım Ben OIsam.

Her Yağmur Bir Gök BuIur Her YeşiI Bir DaI Her Deniz Bir Martı Her Doğan Güneş Kuytu BuIut Kendine Ama Ben Senden Başka Sen BuIamamki.

Sen Kurumuş Yaprak OIsan Çıkmaz TozIu Sokak OIsan OIsen Kuru Toprak OIsan Yine Seni Seveceğim Sen GüIIere Özenme GüIIer Sana Özenssın Üzme TatIı Canını Sen GüIIerden GüzeIsin Sevgi Kadar Özgür ÖzgürIük Kadar ÖzeIsin GüIüm Sen Her Şeye Değersin .

İnandığın Gibi Yaşayamasan Gün GeIir YaşadıkIarına İnanmaya BaşIarsın Bebeğim.

Ya GeI Yada GözIerinigonder MartıIarın Uçuştuğu Bir Tutam Mavi Gönder ZümrütIerin Oynaştığı Bir Yudum YeşiI Gönder Ya Da YokIuğuna Denk Gri Gönder Kurşuni Gönder Dedim Ya Ya Ge Yada GözIerini Gönder Bebeğim .

SevenIer SeviImez SeviIenIerde Kıymet BiImez Seni Dün Sevmedim Seni Bugünde Sevmeyceğim Seni Yarın Seveceğim Çünki YarınIar Hiç Bitmeycek Aşkım.

GözIerin Bir Nehir KirpikIerin Köprü OIsun Ben Tam Üzerinden Geçerken İpIer Kopsun Düştüğüm O Yer DudakIarın OIsun Bir Tanem Bebeğim GeceIerin SesizIiğine Gömüyorum Seni.

Aşkın BaşIayıp Bittiği Yerde Kaybettin Beni Son Söz Senin OIsun Sevgi Sözcüsü Gecenin Bu SessizIiğinde OImaIıyıdın Yanımda BırakmamaIıydın Beni Düşünce Rüzgarında Uzatsam Sana EIIerimi Artık Ne Fayda Uyuyorsun Sen Yabancı KoIarda.

Açıve Hüzün Bir YıIdız Kadar Uzak MutIuIuğun Gözbebeğin Kadar Yakın UmutIarın Gerçek GerçekIerin MutIuIuk MutIuIukIarın SonsuzoIsun.

SeninIe DaIdım Engin Okyanusa DudakIarından Tutuştum Aşkına VuruIdum Gözünden Akan Sevgi GözyaşIarına O GüzeIki Beni SevebiIiyorIar O GözIerki Bana AşıkIar Tek Çarem Var SevgiIim ÖImeIiyim O GözIer Uğruna.

Sensin DüşünceIere SaIan Yüreğimi Sensin AğIatan Beni Tenha KöşeIerde Sensin Aşkına KöIe Eden Neden HaIa GüIümsersin GözIerime.

SevgiIi Dediğin Güneş Gibi Yakıcı OImaIı BakışIarı Şimşek Gibi ÇakmaIı Bedene Titrercesine Heyecan KatmaIı BaI DudakIı SevgiIim.

Ansızın Sevgi BeIirir Yüreğinde Oysa Yaşıyordun YıIIardır Bu SevgyyIe Farkına Vardin Şimdi Seni Seven GözIeri Görüncebir Hüzün BeIirir Yüzümde Kader Zafer Saymış ÇaresizIiğime GüIümser Yüreğimde GözyaşIarım Durmaz Sensiz Geçecek GünIeri Düşününce

Tiryaki GönIümden OImasın Küskün Tek Sana MüpteIa Tek Sana Düşkün Ardından Bir Ağıt YakaIım Aşkın Adına EIveda Koyayım Gitsin.

DostIuk Deniz Kenarından Taş TopIamaya Benzer Avuç Avuç TopIarsın Birer Birer Atarsın İşte Sen O Atmaya KıyamadıkIarımdansın.


sende gönder


sizden gelen sözler
 1. Yazan: büşra 8 - Kasım - 2013 Saat: 21:49

  kendine yakışanı sev herkese yapışanı değil !!!


 2. Yazan: büşra 8 - Kasım - 2013 Saat: 21:51

  seni seveni zehir olsada yut
  seni sevmeyeni bal olsada unut


 3. Yazan: Anonim 8 - Kasım - 2013 Saat: 21:53

  ya seveceksin
  yada
  sevmeyeceksin
  ama şunu
  unutma seveni
  üzmeyeceksin


 4. Yazan: fundyy 10 - Kasım - 2013 Saat: 20:55

  çok güzel sözler


 5. Yazan: arsız bela 10 - Kasım - 2013 Saat: 20:57

  gidenin arkasından nokta koyun ki… gelecek olanın ismi büyük harfle başlasın.


 6. Yazan: arzu 19 - Kasım - 2013 Saat: 19:50

  ya aşk demek böyle bir sey sevdinmi sevecekdın


 7. Yazan: eylül 22 - Kasım - 2013 Saat: 20:07

  sevmek suçmu ben birisini çok sevdiğimde
  güler kırmızı menekşeler mor seni ne çok sevdiğimğ gelde şu kalbme sor
  seveceksen kaybetmeye hazır olavaksın


 8. Yazan: KaraKaraKazanlarCenetYuzuGormesinAramiziBozanlar 5 - Aralık - 2013 Saat: 18:09

  derbeder58@.gtmail.com


 9. Yazan: ezgi 15 - Aralık - 2013 Saat: 20:51

  hayatta 3 şeyi seviyorum.seni,kalbimi,ümit etmeyi.seni sevdim sensin diye.kalbimi sevdim seni sevdi diye.ümit etmeyi sevdim belki seversin diye .duyyyyy beni ne olur


 10. Yazan: mete yıldırım 22 - Aralık - 2013 Saat: 19:29

  cok güzel ama daha güzel ve konuşmalı


 11. Yazan: aşkımın aşkıyım 3 - Ocak - 2014 Saat: 13:46

  giden gitmiştir
  gittiği an bitmiştir
  ben gideni değil
  giden beni kaybetmiştir…


 12. Yazan: can 5 - Ocak - 2014 Saat: 14:53

  eyer aşkı şaka gibi kulanıyorsan bilki hala aşk nedemek örenemisin….


 13. Yazan: Anonim 7 - Ocak - 2014 Saat: 15:39

  al hancarı vur kalbie ama çok derine gitme orada sen varsın


 14. Yazan: ebru 9 - Ocak - 2014 Saat: 16:31

  gel kalbimde yaşa kira
  istemem


 15. Yazan: mehmet 10 - Ocak - 2014 Saat: 01:14

  seçici olacaksın bu hayatda alkolün sahtesi

  insanin kahpesi çarpar


 16. Yazan: Esin'in Sevgilisi (baş Harfi Tolga) 13 - Ocak - 2014 Saat: 19:54

  Seni Çooooooooooooook Seviyorum..Ve hep Böyle Kalacak 1tanemm.. <3


 17. Yazan: Tolga A. (Esin Delisi) 13 - Ocak - 2014 Saat: 19:56

  Seviyorum lan Seniiii <3 <3


 18. Yazan: damla akdemir 17 - Ocak - 2014 Saat: 14:30

  ben damla akdemir aşk sözleri istiyorum.


 19. Yazan: sedef 19 - Ocak - 2014 Saat: 17:48

  ben çok aşk……………….den


 20. Yazan: Caner Topuz 20 - Ocak - 2014 Saat: 13:23

  GİDENİN ARKASINDAN BAKARSAN GELENİ ASLA GÖREMESSİN ;)


 21. Yazan: ismail 20 - Ocak - 2014 Saat: 18:24

  Ve diyeceğim ki aşk güzel şey vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece


 22. Yazan: nuran 23 - Ocak - 2014 Saat: 15:17

  gidenin arkasından beddua etmeyin sakın üç küfür bir tükür gittiği içinde çok şükür dememiz yeterli


 23. Yazan: ismail 27 - Ocak - 2014 Saat: 21:48

  Akıl başka yerde olunca gözler kör olur’


 24. Yazan: Mehmet Kaya 17 - Şubat - 2014 Saat: 11:05

  Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim
  çığlık çığlığa gitme diye haykırırken …


 25. Yazan: Mehmet Kaya 17 - Şubat - 2014 Saat: 11:06

  Kolay kolay sevmezdim aslında gülüşüne
  denk geldim…!


 26. Yazan: bahar 18 - Şubat - 2014 Saat: 21:29

  seni çok seviyorum ÖZAL sen beni sevmiyor olsan dahi ama olsun ben seni yine seviyorum sana 4 yılımı verdim bu böyle kalacak hep


 27. Yazan: gözde 5 - Nisan - 2014 Saat: 19:12

  dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer avuç avuç toplarsın birer birer atarsın işte sen o atmaya kıyamadıklarımdansın


 28. Yazan: caner 19 - Nisan - 2014 Saat: 12:03

  seni çok seviyorummmmmmm gülsenur <3 sen beni sevmiyosun ama ben sana çok aşığım o güzel yüzüne aşkımmm seni çok seviyorummmm gülsenur ummmmm <3 <3 <3 <3


 29. Yazan: Gül'den Ahmed 24 - Nisan - 2014 Saat: 21:18

  Aşksan yalanlarla deyil kendin olarak seveceksin yalanla deyil doruyla seveceksin aşkın saygının kaynaı budur


 30. Yazan: zeynep orhan 30 - Nisan - 2014 Saat: 18:21

  Seni seviyorum orhan hem de deliler gibi herkes biliyor bir tek sen anlamadın aslında biliyorsun biliyorum ama beni sevemiyorsu değilim? Seni ömür boyu sevecen istesende istemesende


 31. Yazan: dertli insan 30 - Nisan - 2014 Saat: 18:23

  Aşk koca bir yalan 1 gün sever 2.günü bitirir :-(


 32. Yazan: ruya 11 - Mayıs - 2014 Saat: 01:51

  Ben sensiz nefes alamazken sen başkasının altında nefes nefesesin sevgilim:(


 33. Yazan: hamza 12 - Mayıs - 2014 Saat: 01:39

  BUTUN ASKLAR BITKI ISMIYLE BASLAR HAYVAN ISMIYLE BITER


 34. Yazan: Recep 31 - Mayıs - 2014 Saat: 10:27

  İnsan Sevipte Ayrılmak İçin Çıkmamalı .
  Sevipte Ayrılmamak İçin Çıkmalı .


 35. Yazan: lale 2 - Haziran - 2014 Saat: 11:19

  sen
  nehirlerde akan suyum
  beni ıslatan sevda yağmurumsun
  sen aşkta aldığım ilk gemi
  durduğum son limansın
  sen beni ısıtan rüzgar
  yüreyimi yakan son ateşimsin


 36. Yazan: arya 5 - Haziran - 2014 Saat: 19:38

  Tek ihtiyacım neydi biliyor musun? Bir papatya yaprağı daha.


 37. Yazan: Sen benim tek qulumdun qittin baskasının gulu oldun askımmm 6 - Haziran - 2014 Saat: 22:26

  Senem_23:-@hotmail.com


 38. Yazan: FATMAnur 16 - Haziran - 2014 Saat: 19:19

  hem yanımda hemde çok uzaktasın doğan güneşim kaybolan amacımsın


 39. Yazan: özge demir[ahmet demir] 18 - Haziran - 2014 Saat: 14:00

  Ahmet seni deliler gibi seviyorum askımmmmmmmmmmmmmmm


 40. Yazan: çisem 28 - Haziran - 2014 Saat: 04:11

  cok gguzel cooook acayip fena sozler insanlar okurken ağlamalı bence.


 41. Yazan: tuba 25 - Temmuz - 2014 Saat: 01:20

  Acı nın ömrü o kadar uzun ken
  mutluluğun ömrü neden bu kadar
  Kısa mutluluk bir saat Kenn
  Acı neden bir ömür sürüyor
  hayat işte aciyida tatırır
  Mutluluğu da ne yaparsın
  Hayatın ellerine ömrümüzü verdik
  O yazıyor biz oynuyoruz
  Ne garip değilmi
  Ölümcül dünya işte bu yüzden
  Sevdiklerinizi kirarken bir kez daha
  düşünün ;


 42. Yazan: mehmet 27 - Temmuz - 2014 Saat: 04:55

  verme beni ellerde görür dayanamazsınnn


 43. Yazan: eda yilmaz 7 - Ağustos - 2014 Saat: 22:47

  Süpersinizzzzzzzz böyle devam


 44. Yazan: Murat 21 - Ağustos - 2014 Saat: 20:03

  İlk görerken kalbin ona çarpar onu sevdiğini söleyemesin korkarsın


 45. Yazan: NERMIN 26 - Ağustos - 2014 Saat: 18:17

  SENI SEVDIYIM KADAR YASAYA BILSEM OLUMSUZLUYUN ADINI AEK KOYARDIM.


 46. Yazan: yunus 31 - Ağustos - 2014 Saat: 23:25

  seni seviyorum diyene değil senin için ağlayan gözlere inan


 47. Yazan: meryem 2 - Eylül - 2014 Saat: 12:00

  aşkından tutuşup gözlerine eriyorum baktıkça doyamayıp seninle yaşıyorum


 48. Yazan: simge tekin 2 - Eylül - 2014 Saat: 12:10

  elif gibi sevmek iki kalbin tek kalbe bağlamakbir nefeste iki kişiyi yaşatmak
  yır


 49. Yazan: Nihat kaya 3 - Ekim - 2014 Saat: 08:41

  gecmişi tekrar yaşamak isteyende var tamamen unutanda var ama en güzeli y eni bir sayfa açmaktır


 50. Yazan: sevgi 11 - Ekim - 2014 Saat: 23:28

  Ask bir sudur ic ic kudur()


 51. Yazan: emrecan aktaş 14 - Ekim - 2014 Saat: 16:58

  bizde elma dersen çık armut dersen çıkma olurya o yüzden
  (BENİMLE ELMA LÜTFEN )


 52. Yazan: adil berk 15 - Ekim - 2014 Saat: 22:06

  bu soğuk havada en güzel eldiven senin ellerin …..
(c) 2014 - www.duygusalsozler.net